UA | RU
04 жовтня 2022, 15:44

Переселенцям, які взяли на виховання дітей, виплатять додаткову допомогу

Фото з відкритих джерел

Через військове вторгнення РФ багато українців покинули свої домівки та стали внутрішньо переміщеними особами (ВПО). В Кабміні розглядають можливість збільшити допомогу родинам переселенців з дітьми, влаштованими у цих сім’ях на виховання

Про це заявила міністерка соціальної політики Оксана Жолнович під час брифінгу у "Медіацентрі Україна", пише RegioNews.

За словами очільниці Мінсоцполітики, наступного року Україна не можемо собі дозволити радикально збільшити розмір грошової допомоги родинам, які взяли на виховання дітей, що лишилися без батьківського піклування.

"Внаслідок збільшення на 3,5% прожиткового мінімуму в грудні ці виплати в загальному підсумку трохи зростуть, але, звичайно, не перекриють інфляційних показників", – пояснила вона.

У Мінсоцполітики спільно із міжнародними партнерами для підтримки таких родин запроваджують таргетовані програми, заявки на які можна подавати через платформу "єДопомога".

"Крім того, ми зараз формуємо програму грошової допомоги для внутрішньо переміщених родин, що взяли на виховання дітей. Це будуть додаткові виплати до загальних виплат, що призначаються внутрішньо переміщеним українцям", – резюмувала вона.

Нагадаємо, Генштаб повідомив, де окупанти намагаються зірвати наступ ЗСУ.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook