UA | RU
20 листопада 2021, 10:35

Ситуація на Донбасі: за добу окупанти 17 разів порушили режим припинення вогню, загинув військовий

Фото: iз відкритих джерел

Підрозділи сепаратистів за минулу добу 17 разів порушили режим припинення вогню на Донбасі, включаючи шість обстрілів з озброєння, забороненого Мінськими угодами. В результаті обстрілів загинув один український військовослужбовець

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на прес-центр штабу Операції Об'єднаних сил.

У напрямку Мар'їнки було здійснено три обстріли з артилерії 122-го калібру та мінометів 82-го та 120-го калібру. У бік Лопаскіно стріляли з мінометів 82-го калібру.

У районі Причепилівки ворожі війська відкривали вогонь зі стрілецької зброї. У районі Новомихайлівки - з гранатометів різних систем і стрілецької зброї.

Поблизу Катеринівки позиції ЗСУ тричі потрапили під обстріл з гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та іншої стрілецької зброї.

Біля населених пунктів Піски та Шуми противник задіяв станкові протитанкові гранатомети. А в напрямку Авдіївки вів вогонь з мінометів 120-го калібру.

У районі Попасної сепаратисти вели обстріли з гранатометів різних систем і великокаліберних кулеметів.

Також в районі Новотошківського двічі обстрілювалися позиції ЗСУ з мінометів 12-го калібру і гранатометів різних систем. У бік Золотого - 4 стріляли з автоматичних станкових гранатометів і стрілецької зброї.

Крім того, ворог здійснив обстріл з артилерії 152-го калібру околиць населеного пункту Нижнє. Втрат серед цивільного населення немає.

У свою чергу українські військові відкривали вогонь у відповідь зі зброї, не забороненої Мінськими угодами.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Найкращі гарантії безпеки – це наша власна спроможність
05 грудня 2025, 18:35
Українського бійця розстріляли під час спроби здатися: прокуратура розпочала розслідування
05 грудня 2025, 18:24
У суботу та неділю в Україні прогнозують від 3 морозу до 11 градусів тепла
05 грудня 2025, 18:18
Уряд схвалив нові контракти для військових: пропонують службу до 5 років і річні виплати
05 грудня 2025, 18:08
У Львові попрощались з убитим військовим ТЦК Юрієм Бондаренком
05 грудня 2025, 17:30
У Києві запалили вогні на головній ялинці країни
05 грудня 2025, 17:25
Смертельна ДТП на Київщині: зіткнулись дві іномарки, загинула жінка
05 грудня 2025, 16:55
50 тисяч студентів старше 25 років було відраховано з університетів та коледжів за результатами перевірок
05 грудня 2025, 16:44
Ізоляція населення: на окупованій території Запорізької області росіяни глушать VPN
05 грудня 2025, 16:25
Зґвалтував неповнолітню та втік у Німеччину: на Київщині судитимуть ґвалтівника
05 грудня 2025, 15:40