Суд заочно арештував екс - нардепа Жеваго
![](https://regionews.ua/static/img/g/e/gevago_605x320.jpg)
Суд заочно заарештував колишнього позафракційного депутата Верховної Ради, власника банку" Фінанси та кредит " Костянтина Жеваго.
Про це пише Regionews з посиланням на базу Міністерства внутрішніх справ.
Держбюро розслідувань підозрює Жеваго в причетності до розтрати 2,5 млрд гривень банку "Фінанси і кредит" і легалізації (відмиванні) грошових коштів, отриманих злочинним шляхом.
Нагадаємо, що Інтерпол оголосив бізнесмена в міжнародний розшук, проте прес-служба Жеваго це спростовує.
Відносно Жеваго обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою.
Він переховується від слідства, його розшукує Національна поліція.
Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про санкції проти компанії Жеваго.
Крім того, в Україні заарештували всі активи і Костянтина Жеваго, якому НАБУ повідомило про підозру в декларуванні недостовірної інформації на понад 19 млн гривень.
![](https://regionews.ua/static/img/6/7/67ab9c407f9fe_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/p/_poroshenko_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/r/n/rn_nadra_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/r/n/rn_usaid_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/6/7/67ab9c407f9fe_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/p/_poroshenko_605x320.jpg)