UA | RU
06 квітня 2021, 17:32

У Києві на вокзалах та в поїздах почали проводити карантинні рейди

Були проінспектовані поїзди Бахмут - Львів, Київ - Харків та Бориспіль - Київ
Були проінспектовані поїзди Бахмут - Львів, Київ - Харків та Бориспіль - Київ
Фото: із відкритих джерел

На вокзалах Києва та у залізничних поїздах працівники поліції та “Укрзалізниці” провели спеціальні рейди, щоб перевірити дотримання пасажирами вимог карантину.

Про це повідомляє пресслужба "Укрзалізниці”, передає RegioNews.

Відомо, що під час цих рейдів було проінспектовано поїзди №142 Бахмут-Львів, Інтерсіті+ №724 Київ-Харків, а також експрес №831 Бориспіль-Київ.

Правоохоронці обмежилися складанням лише одного протоколу про адміністративне порушення для пасажира на вокзалі, якій відмовлявся від носіння маски, але попередили понад 20 пасажирів у вагонах, маски яких були вдягнені неправильно", - йдеться в повідомленні.

В "Укрзалізниц” додали, що посилять контроль за дотриманням маскового режиму та інформування пасажирів про небезпеку коронавірусу на табло та екранах вокзалів, аудіосповіщеннями та безпосередньо у вагонах.

Укрзалізниця планує продовжити практику перевірочних рейдів поїздами та електричками із залученням Нацполіції та звертається до пасажирів із закликом не нехтувати правилами безпечних подорожей під час карантину”, - додали в компанії.

Нагадаємо, у Рівному за дотриманням карантину будуть слідкувати рейдові групи.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників