UA | RU
19 листопада 2020, 12:56 21

У ДБР повідомили нові можливі причини масштабної пожежі на Луганщині

19 листопада 2020, 12:56 21
Слідчі з прокурорами провели обшуки у головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області
Слідчі з прокурорами провели обшуки у головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області
Фото з відкритих джерел

Слідчими Державного бюро розслідувань встановили нові причини, які могли призвести до пожежі в Луганській області. Слідчі з прокурорами провели обшуки у головному управлінні Державної служби з надзвичайних ситуацій у Луганській області.

Як пише RegioNews, про це повідомили у пресслужбі ДБР.

Зазначається, що у ході обшуку виявили ймовірні знаряддя злочину, а також документи та інші предмети, що мають доказове значення для кримінального провадження.

За даними слідства, однією головних причин масштабних пожеж було системне розкрадання палива під керівництвом ГУ ДСНС у Луганській області. В управлінні служби не було сформовано належний резерв паливно-мастильних матеріалів, тому пожежні автомобілі не змогли оперативно виїхати на місце пожежі.

"За допомогою приладів для корекції одометрів автомобілів систематично проводились маніпуляції з пробігом спецтехніки, так завищували реальний пробіг автомобілів, а паливо розкрадали", - повідомили в ДБР.

Крім цього, слідство вивчає обставини організації та діяльності Штабу з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, а також координації дій сил, залучених до гасіння пожеж.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснюється за фактом службової недбалості, що призвела до тяжких наслідків (ч. 2 ст. 367 КК України).

Нагадаємо, раніше делегація України в ОБСЄ оприлюднила докази того, що причиною пожежі біля Попасної на Луганщині був навмисний підпал з боку бойовиків.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews