UA | RU
03 серпня 2020, 15:44

Пасажири потяга попри заборону вимагали зупинити його у Тернополі

Вони купили квитки після внесення Тернополя в червону зону
Вони купили квитки після внесення Тернополя в червону зону
Фото: flickr

У Тернополі пасажири потягу "Київ-Трускавець" влаштували бунт, щоб він зупинився у місті попри заборону "Укрзалізниці". 

Про це під час сесії міської ради повідомив міський голова Сергій Надал, передає RegioNews.

Відомо, що в ньому перебували 85 мешканців Тернополя та області, які вимагали, щоб потяг зупинився в місті.

За словами мера, пасажири купили квитки після внесення Тернополя в червону зону, однак про те, що потяг не зупинятиметься у місті, дізналися від провідниці.

Їм пропонували виходити в першій ночі у Хмельницькому або о 4 ранку у Львові.

Їхали батьки з дітьми, хворими на ДЦП. Тільки коли тернополяни вчинили бунт, керівник потяга таки погодився зупинитися і висадити людей в Тернополі", - повідомив Надал.

Нагадаємо, 1 серпня міська влада Луцька відмовилася посилювати карантин, хоч місто відноситься до найнебезпечнішої зони із поширення Covid-19. Того ж дня мери Тернополя та Івано-Франківська виступили проти посилення карантину в їхніх містах.

Наступного дня міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що місцева влада не може пом'якшувати карантинні заходи і не має на це повноважень.

Згодом заступник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко заявив, що мери міст будуть нести відповідальніть за кожного померлого від COVID-19.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
12 грудня 2025
Поодинці врятуватися було нереально: як на початку війни жителі блокадного Маріуполя виживали під обстрілами без їжі й тепла
Побоювання зіткнутися з важкою ситуацією через війну змушує багатьох українців шукати порятунку за кордоном. Про це свідчать і дані Нацбанку України, відповідно до яких із 3 жовтня до 14 листопада з к...
Ціни на популярний овоч падають: які ціни в українських супермаркетах
23 грудня 2025, 23:55
9-річна гімнастка, яка втратила ногу внаслідок обстрілу, здобула медаль на турнірі
23 грудня 2025, 23:30
На Дніпропетровщині жінка принесла сину в колонію наркотики
23 грудня 2025, 22:55
На Закарпатті чоловік побив дружину, а потім накинувся на сина та поліцію
23 грудня 2025, 22:25
За кілька днів шахраї обікрали жителів Херсонщини майже на 300 тис. грн
23 грудня 2025, 21:24
Українські спецслужби вивели з ладу російський розвідувальний літак Іл-38Н за $24 млн
23 грудня 2025, 21:01
Чому варто позбутися ілюзій щодо українсько-польського майбутнього
23 грудня 2025, 20:50
Безпрецедентна зима: жоден лижний курорт в Україні не відкрився через відсутність снігу
23 грудня 2025, 20:43
Після атаки БпЛА ЧАЕС зазнала численних пошкоджень: директор попередив про загрозу руйнування саркофагу
23 грудня 2025, 20:27
Небезпечна їжа у школах Миколаєва: виявили кишкову паличку та порушення санітарних норм
23 грудня 2025, 19:57