UA | RU
05 липня 2020, 18:00

Права українських заробітчан у Польщі хочуть узгодити на міжурядовому рівні

Українцям хочуть надати більші гарантії і безпеку
Українцям хочуть надати більші гарантії і безпеку
Фото з відкритих джерел

У Польщі вважають, що права українських працівників потрібно врегулювати міжурядовою угодою.

Про це заявив міністр сільського господарства і розвитку села Ян Кшиштоф Ардановський, повідомляє RegioNews з посиланням на Укрінформ.

Він підкреслив, що в Польщі працюють тисячі українців, які мають повагу завдяки чесності і працьовитості.

Можливо, це (статус українців - ред.) має врегулювати міждержавна угода, яка давала б і більші гарантії, і більшу безпеку, кращу опіку, додержання прав працівників. Це все буде предметом міждержавних переговорів", - сказав міністр.

Ардановский зазначив, що, те, що тисячі українців приїжджають до Польщі є "хорошою можливістю подружитися".

У нас схожий мову, в переважній більшості ми християни. Потрібно пізнати себе і образ мислення, чутливість і на цьому будувати дружні відносини. Кращого часу не буде ", - переконаний він.

За словами міністра, політичні та економічні відносини наших країн розвиваються добре, а історичні питання забувати не можна, але з них потрібно навчитися робити висновки.

Згідно з даними Головного статистичного управління Польщі, на кінець 2019 року в Польщі знаходилось понад 1,3 млн українців.

Ми повідомляли, що 11 червня перед пунктом пропуску "Дякове-Халмеу" на Закарпатті у напрямку "виїзд з України" накопичилося близько 200 пасажирських мікроавтобусів і легкових автомобілів.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram