UA | RU
08 травня 2020, 13:49 26

Одеська влада побоюється, що не зможе утримати режим обмежень

Людей на місцевих пляжах вже побільшало
Людей на місцевих пляжах вже побільшало
Фото: Думская

В Одесі після послаблення карантину буде дуже важко контролювати містян та бізнес, щоб вони не порушували карантинні правила.

Про це йде мова в сюжеті ТСН, передає RegioNews.

Раніше мер Одеси Геннадій Труханов заявивши, що карантин у місті фактично закінчений. Однак жодних офіційних документів з цього приводу опубліковано не було.

Виявляється, мер мав на увазі те, що ще до пом'якшення карантину, яке має відбутись незабаром, у місті важко було контролювати бізнес, та самих містян, аби вони не порушували норм та правил карантину, а коли ж відбудеться послаблення, то й поготів.

Кореспондент телеканалу провів ревізію містом, аби побачити, як воно живе зараз. У сюжеті зазначається, що у порівнянні з Києвом, в Одесі досить активно курсує громадський транспорт, тому людям легше дістатися до роботи. Крім того, по місту багато працює мобільних кав'ярень на колесах.

Також відкрите питання стосовно пляжів, адже до переліку місць, де послаблять карантинні обмеження, вони не потрапили. Раніше, мер міста Геннадій Труханов зазначав, що людям буде складно пояснити, чому у парках дозволено гуляти, а на пляжах ні.

Варто додати, що за інформацією місцевих ЗМІ в Одесі вже десятки людей почали збиратися на місцевих пляжах. Люди приходять до моря без засобів індивідуального захисту.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews