UA | RU
05 травня 2020, 11:11 46

Головний "патріот" Харківщини розповів про фото з Добкіним

За його словами, він просто "проходив повз" і спеціально не позував
За його словами, він просто "проходив повз" і спеціально не позував
Фото: Харьков politeka

Заступник голови Харківської ОДА Євгеній Грицьков, який відповідає за патріотичне виховання в регіоні, заявив, що в 2018 році в Берліні не збирався фотографуватися з нардепом IV скликання Михайлом Добкіним і червоним прапором.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Укрінформ.

На 9 травня я завжди ходжу до Меморіалу (в Харківському лісопарку - ред.) покладати квіти і на Висоту маршала Конєва (Меморіальний комплекс у селищі Солоницівка Дергачівського району - ред.). У зв'язку з тим, що я був в місті Берлін, ми поїхали в центральний парк. Я покладав там квіти", - розовів чиновник.

За його словами, він їздив до Берліну зі своїм знайомим. Там вони "бачилися з деякими людьми з Харкова".

Ця фотографія була не постановочна, я багатьох тих людей, які є на фото, особисто не знаю", - добвил он.

Зазначимо, що 28 квітня голова Харківської ОДА Олексій Кучер ввів до персонального складу координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання при Харківській ОДА 7 нових членів, в тому числі заступника голови Харківської ОДА Євгенія Грицькова. Наступним пунктом розпорядження Кучер призначив Грицькова головою координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання.

Нагадаємо, що 4 травня у Харкові активісти вийшли на протест через скандальне призначення Грицькова головою координаційної ради з питань національно-патріотичного виховання. Люди вимагали звільнити Грицькова, якого вважають соратником нардепа IV скликання Добкіна.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews