UA | RU
04 травня 2020, 17:05 43

У Міносвіти розповіли, до якого числа можна змінити місце здачі ЗНО

Така можливість доступна тим учасникам, які живуть далеко від обраних навчальних закладів
Така можливість доступна тим учасникам, які живуть далеко від обраних навчальних закладів
pixabay

Місце здачі Зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році можна буде змінити з 6 по 18 травня у випадках, якщо місце проживання учасників та навчальний заклад знаходяться в різних областях, або на відстані більше 150 км один від одного.

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на прес-службу МОН України.

Учні шкіл-інтернатів, установ професійно-технічної, фахової передвищої та вищої освіти, які на час карантину поїхали додому в іншу область або на велику відстань від свого навчального закладу, можуть мати незручності з доїздом в населений пункт, зазначений ними раніше при реєстрації. Тому ми даємо їм можливість скласти тестування в найближчому до них пункті проведення ЗНО", − зазначила в. о. міністра освіти і науки Любомира Мандзій.

Змінити місце проходження учасники можуть, звернувшись до керівника свого навчального закладу і вказавши місце проходження сесії ЗНО. Керівники навчальних закладів зі свого боку повинні внести зміни в реєстраційні дані.

Зазначається, що відповідний лист було направлено керівникам навчальних закладів.

Як повідомлялося раніше, у зв'язку з загальнонаціональним карантином МОН розробило два сценарію завершення навчального року, проведення ЗНО та вступної кампанії і скасувало держатестацію школярів 2020 року.

Нагадаємо, з 6 квітня, для учнів 5-11 класів з усієї країни стартував проект "Всеукраїнська школа онлайн" – уроки з 11 предметів, які за чітким розкладом будуть транслювати українські телеканали і YouTube-канал Міністерства освіти і науки.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews