UA | RU
03 травня 2020, 15:17 66

У Києві через напад на ромів розпочали кримінальне провадження

Порушникам загрожує штраф або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років
Фото: pexels
Порушникам загрожує штраф або позбавлення волі на строк від двох до п'яти років

За фактом публікації в інтернеті щодо неправомірних дій відносно ромів столична поліція розпочала кримінальне провадження. Про це RegioNews повідомили у прес-службі поліції.

На даний час слідством встановлюються особи, причетні до даної події.

"Під час моніторингу інтернету поліцейські виявили публікацію щодо вчинення невідомими особами на вулиці Саперно-Слобідській неправомірних дій відносно ромів. Дана подія була зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв та повідомлень Голосіївського управління столичної поліції", - йдеться у повідомленні.

Правоохоронці вже поспілкувалися з автором публікації та отримали відповідні свідчення. Зараз поліцейські встановлюють самих потерпілих. До цієї роботи долучилися й автор публікації та волонтери.

На підставі зібраних даних слідчим відділом Голосіївського управління поліції розпочато кримінальне провадження за ч. 2 ст. 161 (Порушення рівноправності громадян залежно від їх расової, національної належності, релігійних переконань, інвалідності та за іншими ознаками, що поєднано з насильством) Кримінального кодексу України.


Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Сухомлин Сергій
Міський голова Житомира
Володін Василь
Кандидат на посаду голови Київської обласної державної адміністрації
Хомко Володимир
Міський голова Рівного
Всі досьє »