UA | RU
18 квітня 2020, 10:38

В зоні ООС бойовики п'ять разів порушили режим тиші

Упродовж минулої доби в зоні проведення ООС зафіксовано 5 обстрілів українських позицій із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм
Упродовж минулої доби в зоні проведення ООС зафіксовано 5 обстрілів українських позицій із заборонених Мінськими домовленостями мінометів калібру 120 мм
Фото: flickr

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

Зазначається, що збройні формування Російської Федерації вели вогонь із гранатометів, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї.

Противник обстрілював українські позиції поруч з Гнутовим та Авдіївкою, а поблизу Опитного ворог застосував автоматичні станкові гранатомети.

Неспокійно було біля Старогнатівки, загарбники використали великокаліберні кулемети. Поруч із населеним пунктом Південне противник випустив чотири міни 120 мм по наших позиціях.

В штабі ООС повідомляють, що Збройні сили України вогнем у відповідь змушували противника відмовитись від продовження обстрілів.

За минулу добу втрат серед українських захисників немає. Як повідомляє розвідка, двоє російських найманців були поранені.

Від початку доби окупаційні війська активності не проявляли. Ситуація в районі проведення операції Об’єднаних сил залишається контрольованою.

Нагадаємо, 17 квітня в зоні проведення ООС зафіксовано один обстріл позицій Збройних сил України, ворог обстріляв позиції українських військ в районі селища Піски.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
30 березня 2026
Історія із U420. Як "сувеніри з кайфом" спровокували погроми по усій країні
Один із вітчизняних бізнесів, який стрімко розвивається у нинішніх складних умовах, викликав певні підозри у журналістів. І виявилося, що все не так просто і однозначно…
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях