UA | RU
07 квітня 2020, 12:48 46

Торги не відбулися: Миколаївська облрада не змогла купити новий кросовер за 560 тисяч гривень

Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вирішила купити новий автомобіль, щоб віддати його в користування медикам, але торги не відбулися
Голова Миколаївської обласної ради Вікторія Москаленко вирішила купити новий автомобіль, щоб віддати його в користування медикам, але торги не відбулися
Фото: Facebook

Про це свідчать торги, опубліковані на сайті публічних закупівель Prozorro, передає Regionews.

19 березня Миколаївська обласна рада оголосила тендер на купівлю білого кросовера за 560 тисяч гривень.

У документації зазначено, що автомобіль повинен бути 2020 року випуску, а саме білий кросовер з місткістю не більше 5 осіб, включаючи водія, з повним приводом, дизельним двигуном і механічною коробкою передач. Також в машині повинна бути мультимедійна система з кольоровим дисплеєм на 7 дюймів, електропідсилювач керма, круїз-контроль та кондиціонер.

Пізніше 27 березня голова обласної ради на своїй сторінці у Facebook заявила, що купує автомобіль для потреб обласної ради, але на час епідемії автомобіль буде переданий медикам.

"Зараз поясню, чому було прийнято таке рішення і чому Москаленко як голова обласної ради оголосила тендер на купівлю цього кросовера Renault Duster. Це абсолютно простий автомобіль, який необхідний всім нам. Ця машина не для Москаленко. Ця машина - комунальна власність. Це рішення було ухвалено ще минулого року, в грудні, депутатами обласної ради, про закупівлю двох автомобілів. До цього часу в обласній раді, взагалі не було автомобілів. Для чого ці автомобілі планувалися? Для обласної державної адміністрації, для того, щоб передати ці машини тим, хто дефектует дороги. Але це рішення було ухвалено в грудні... І я вирішила, що зараз необхідно купити машину, щоб потім передати її для потреб нашим медикам, щоб в умовах, коли буде глобальне остаточне рішення призупинити всі транспортні перевезення, ця машина зможе рятувати життя людей та доставити медиків на роботу", - розповіла вона.

Брехня встигає обійти півсвіту, поки правда одягає штани! Друзі! Отже, Слухайте правду!!! Репост обов'язково! Питання задавайте під відео - буду відповідати!

Опубліковано Вікторією Москаленко Субота, 21 березня 2020 р.

Аукціон повинен був початися 5 квітня. Але через відсутность пропозицій торги на купівлю кросовера так і не відбулися.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook