UA | RU
21 березня 2020, 11:43 26

Вакарчук порадив Зеленському не займатися вирішенням неоднозначних політичних питань

Народний депутат від партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав президента Зеленського "відправити на політичний карантин" всі неоднозначні політичні питання і зайнятися їх вирішенням трохи пізніше
Фото: Facebook сторінка Вакарчука
Народний депутат від партії "Голос" Святослав Вакарчук закликав президента Зеленського "відправити на політичний карантин" всі неоднозначні політичні питання і зайнятися їх вирішенням трохи пізніше

Про це йдеться в його відеозверненні у Facebook, передає RegioNews.

"Дуже важливо, щоб ми зараз всі дотримувалися правил і демонстрували єдність. Єдність потрібно, щоб ефективно протистояти епідемії. Тому закликаю відправити на політичний карантин всі неоднозначні політичні питання, які є в державі. Це в першу чергу переговори в Мінську. Це питання землі. Де кожне необережне рішення може призвести до розколу", - напсиал нардеп.

Вакарчук заявив, що "Голос" має свої позиції з усіх політичних питань. Крім того, нардеп порадив Зеленському не давати приводу говорити про те, що "під шумок складній ситуації" президент вирішує свої політичні питання.

"У мене є дружня порада президенту Зеленському і його команді. Не дайте привід звинуватити вас, що під шумок складній ситуації ви вирішуєте свої політичні питання. Вам в першу чергу необхідно винести за дужки всі неоднозначні питання", - заявив Вакарчук.

Сьогодні зранку "Голос" вийшов з ініціативою відправити на політичний карантин всі питання, які викликають розбіжності в суспільстві. Пояснюю чому це важливо. Мі маємо об'єднатися, і разом зупинити коронавірус. Альо відкласти вирішення всіх неоднозначних питань, які є в нашій державі. І в першу чергу питання переговорів в Мінську, де необережне рішення може розколоти країну.

Опубліковано Святославом Вакарчуком П'ятниця, 20 березня 2020 р.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »