UA | RU
20 березня 2020, 17:07 30

Вже пройшли 90-ті: губернатор Харківщини у відповідь розкритикував Кернеса

Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер заявив, що йому соромно за те, що відбувалося вчора на засіданні антикризового штабу
Голова Харківської облдержадміністрації Олексій Кучер заявив, що йому соромно за те, що відбувалося вчора на засіданні антикризового штабу
Фото: Facebook

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на Status Quo.

Нагадаємо, що 19 березня відбулося засідання антикризового штабу Харківщини, який був створений з метою боротьби з коронавірусом. За словами Кернеса, губернатор Харківської області від боротьби з коронавірусом самоусунувся і на зустріч не прийшов.

У свою чергу, губернатор зазначив, що створення антикризових штабів за участю бізнесу було ініціативою президента Володимира Зеленського.

За його словами, не всі бізнесмени зрозуміли, що їх просили витрачати власні кошти, а не бюджетні. Звертаючись до бізнесменів, які входять в антикризовий штаб, Кучер зазначив:

"Вже пройшли 90-ті роки, коли при камерах вам могли давати вказівки. Це фактично публічне вимагання грошей. Ми так не працюємо. Хочу сказати бізнесу - ви незалежні. Ви можете самостійно приймати рішення, скільки грошей виділяти чи не виділяти. У Харків не повернуться 90-і", - сказав Кучер.

Крім того, Кучер назвав Кернеса "абсолютно деструктивним елементом".

"Цей чоловік не займається тим, чим має займатися мер міста, хоча він відповідає за місто. Транспортний колапс - це пряма відповідальність Кернеса. Ми будемо жорстко реагувати на це", - заявив губернатор.

Кернес не змусив довго чекати своєї відповіді. Мер Харкова заявив, що у губернатора ніяких стосунків немає ні з великим бізнесом, ні з роботодавцями, ні з мером. Після чого порівняв його з міллю.

"Ні, губернатор, це не 90-ті роки, а 2020 рік, і у нас на порядку денному боротьба з коронавірусом. А в 90-ті роки, якби мені попався такий, як Кучер, і підвів мене, як він підвів всіх нас, я б його просто розчавив, як клопа. Тому що в 90-ті роки треба було не просто виживати, а треба було вміти відстоювати свою думку...Тому я вважаю, якщо подивитися на наш тандем з Ярославським, то ми рухаємося, як танк. Якщо подивитися на Кучера, то він рухається, як міль, підїдає щось незрозуміле", - написав Кернес на своїй сторінці в Facebook.

Нагадаємо, що на Харківщині з районних лікарень планували забрати апарати ШВЛ.

Раніше повідомлялося, що Кернес попросив прем'єр-міністра відновити роботу метро в Харкові.

Варто нагадати, що в Харкові у зв'язку з карантином зупинилася робота метрополітену, а також обмежено рух громадського транспорту. Зазначимо, що спочатку Кернес був проти закриття метро.

Раніше Кернесу довелося скоритися і закрити школи і садки на карантин.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється).

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews