UA | RU
12 березня 2020, 14:04

Карантин: в Україні перенесли пробне ЗНО

Український незалежний центр оцінки якості освіти переніс дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
Український незалежний центр оцінки якості освіти переніс дати проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
Фото: testportal.gov.ua

Як повідомляє RegioNews із посиланням на центр, таке рішення прийняте із метою запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19.

Зокрема, тестування з української мови і літератури проходитиме 4 квітня 2020 року, тестування з інших навчальних предметів – 11 квітня 2020 року.

При цьому учасники пробного ЗНО мають повторно видрукувати запрошення-перепустки.

Як зазначається, про дати визначення результатів повідомлять до 14 березня.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 11 березня Кабмін ввів карантин в усіх областях з 12 березня по 3 квітня. В Києві заборонили масові заходи, вчитись будуть дистанційно, а пробне ЗНО хочуть перенести.

11 березня посилений контроль введений на контрольно-пропускних пунктах на Донбасі через загрозу коронавірусу.

Станом на 11 березня в Україні зафіксовано один випадок коронавірусу: захворювання виявили у чоловіка в Чернівцях 3 березня.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей