UA | RU
23 лютого 2020, 08:55 67

Геращенко: Україна може відправити другий літак для евакуації людей з Китаю

Україна знову зможе евакуювати громадян з Китаю за умови, що буде отримано достатню кількість заявок від громадян України з міста Ухань і провінції Хубей в Китаї
Фото: РБК -Україна
Україна знову зможе евакуювати громадян з Китаю за умови, що буде отримано достатню кількість заявок від громадян України з міста Ухань і провінції Хубей в Китаї

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на РБК -Україна.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, якщо буде достатня кількість заявок від українців з міста Ухань з проханням евакуювати їх, Україна зможе це зробити знову.

Крім того, за його словами, сьогодні в Нових Санжарах все спокійно, немає ніяких мітингів і акцій протесту. Зокрема, співробітники Національної поліції і офіцери Національної гвардії взяли в кільце санаторій і повністю контролюють режим. Додамо, що якщо хтось незаконним чином потрапить в зону обсервації, то залишиться там на 14 днів, сказав Геращенко.

Нагадаємо, що, евакуйованих з Китаю українців, розміщених в Нових Санжарах, і медичного персоналу разів у три дні будуть брати біологічний матеріал для проведення молекулярно-генетичних досліджень для виявлення можливої наявності коронавіруса. Результати аналізів будуть вивчатися в лабораторіях Києва, громадськості буде надаватися інформація про результати досліджень.

Крім того, Центром суспільного здоров'я України було отримано повідомлення про виявлення в поїзді Київ-Москва громадянки КНР з симптомами гострого респіраторного захворювання. Її госпіталізували в Брянську обласну інфекційну лікарню на території Російської Федерації. За результатами лабораторного дослідження наявність COVID-19 не підтверджено.

Вагон був відчеплений і поставлений на санітарну стоянку. У вагоні перебувало 6 українців, вони відмовилися від госпіталізації. Зараз громадяни України забезпечені всім необхідним.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Райкович Андрій
Міський голова Кропивницького
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »