UA | RU
23 лютого 2020, 08:55 73

Геращенко: Україна може відправити другий літак для евакуації людей з Китаю

Україна знову зможе евакуювати громадян з Китаю за умови, що буде отримано достатню кількість заявок від громадян України з міста Ухань і провінції Хубей в Китаї
Україна знову зможе евакуювати громадян з Китаю за умови, що буде отримано достатню кількість заявок від громадян України з міста Ухань і провінції Хубей в Китаї
Фото: РБК -Україна

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на РБК -Україна.

Заступник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко повідомив, якщо буде достатня кількість заявок від українців з міста Ухань з проханням евакуювати їх, Україна зможе це зробити знову.

Крім того, за його словами, сьогодні в Нових Санжарах все спокійно, немає ніяких мітингів і акцій протесту. Зокрема, співробітники Національної поліції і офіцери Національної гвардії взяли в кільце санаторій і повністю контролюють режим. Додамо, що якщо хтось незаконним чином потрапить в зону обсервації, то залишиться там на 14 днів, сказав Геращенко.

Нагадаємо, що, евакуйованих з Китаю українців, розміщених в Нових Санжарах, і медичного персоналу разів у три дні будуть брати біологічний матеріал для проведення молекулярно-генетичних досліджень для виявлення можливої наявності коронавіруса. Результати аналізів будуть вивчатися в лабораторіях Києва, громадськості буде надаватися інформація про результати досліджень.

Крім того, Центром суспільного здоров'я України було отримано повідомлення про виявлення в поїзді Київ-Москва громадянки КНР з симптомами гострого респіраторного захворювання. Її госпіталізували в Брянську обласну інфекційну лікарню на території Російської Федерації. За результатами лабораторного дослідження наявність COVID-19 не підтверджено.

Вагон був відчеплений і поставлений на санітарну стоянку. У вагоні перебувало 6 українців, вони відмовилися від госпіталізації. Зараз громадяни України забезпечені всім необхідним.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook