UA | RU
17 лютого 2020, 18:21

ДАБІ оголосила ультиматум будівельникам доріг

ДАБІ не буде приймати в експлуатацію дороги збудовані з порушеннями будівельних норм та стандартів до тих пір, доки замовники та підрядники будівництва не виконають свою роботу професійно та якісно
ДАБІ не буде приймати в експлуатацію дороги збудовані з порушеннями будівельних норм та стандартів до тих пір, доки замовники та підрядники будівництва не виконають свою роботу професійно та якісно
Фото: Розбиті дороги: ДАБІ

Про це повідомляє прессслужба ДАБІ, передає RegioNews.

Держархбудінспекція наголошує на проблемах із капітальним ремонтом доріг в Україні. Як приклад, відомство наводить неналежний ремонт у Рівненській області.

Проблему помітили на Комісії з розгляду питань, пов’язаних з реалізацією повноважень Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо дозвільних процедур.

Зараз експерти розглядають фотографії об’єктів перед прийняттям в експлуатацію, щоб розуміти реальний стан, в якому знаходиться об’єкт, щоб не допустити прийняття в експлуатацію недобудованих об’єктів або об’єктів побудованих з порушеннями.

"На фото з Рівненської області помітно наступні порушення: просідання асфальтного покриття, неякісне примикання асфальтного покриття до решітки дощової каналізації (що призведе до руйнування дороги), наявність тріщин на нещодавно покладеному асфальтному покритті, неякісне примикання існуючої дороги з відремонтованою, відсутність дорожньої розмітки, неякісно організовано відведення дощової води з дорожнього покриття (в результаті чого вода накопичується під бордюрами), а також виконано з порушеннями пониження бордюрів на пішохідних переходах”, - йдеться у повідомленні.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Сумська область може отримати близько 2 мільярдів гривень на ремонт доріг.
29 вересня 2023
Вихідні у Львові, Івано-Франківську та Ужгороді: гастротури, величні замки та палаци, а також музей-тюрма
Якщо літо — час відпусток та досить тривалих подорожей, то осінь спонукає поїхати у нове для себе місто, щоб трохи перезавантажитися.
29 вересня 2023
Скандальна заява Корнієнка: чому Україна вже перейшла до "президентської держави"
Навколо "Слуги народу" і Президента розгорілася нова жвава дискусія з присмаком скандалу. Поштовхом до неї стали слова першого віцеспікера та одного з лідерів президентської партії Олександра Корнієнк...
28 вересня 2023
Кадрові призначення в Міноборони: ким Умєров замінив Маляр та інших заступників Резнікова
Новий міністр оборони України Рустем Умєров почав формувати свою команду. Кабмін уже призначив йому трьох заступників – Юрія Джигира, Наталію Калмикову та Катерину Черногоренко. Ці призначення – лише ...
27 вересня 2023
Недороблена деколонізація. Де в Україні досі залишаються російсько-комуністичні пам’ятники
В Україні ще у 2015 році набув чинності так званий закон про декомунізацію, але досі у різних містах та селах є вулиці, названі на честь радянських діячів.

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook