UA | RU
19 листопада 2025, 21:50

Смертельна ДТП на Рівненщині: водія, який збив пішохода, судитимуть

Фото: Нацполіція

Аварія сталась 11 листопада минулого року у селі Нова Українка на автодорозі «Рівне-Тучин». Тепер водій постане перед судом

Про це повідомляє поліція Рівненської області, передає RegioNews.

За даними слідства, 37-річний водій Skoda Octavia перевищив швидкість руху, коли виконував маневр обгону. В результаті він наїхав на 41-річного місцевого жителя. На жаль, потерпілий від отриманих травм загинув на місці.

Водій отримав підозру. Зараз слідчий вже скерував матеріали до суду. Водію загрожує позбавлення волі від трьох до восьми років.

Нагадаємо, раніше на Львівщині перекинувся шкільний автобус. Постраждали 67-річний водій та його 61-річний пасажир. На щастя, учнів в салоні не було.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки
13 лютого 2026
Повістка для мера. Як мобілізація стає засобом політичної розправи
Третє місто Кропивниччини залишилося без мера, якого спочатку через суд поновили на посаді, а потім мобілізували до армії, як він сам говорить, у якості помсти
11 лютого 2026
Бюджетна епопея в Одесі. Чи впорається новий очільник міста зі спадком Труханова
Одеські місцеві депутати відмовилися збиратися на сесію і голосувати за бюджет розвитку