UA | RU
06 лютого 2025, 00:46

Видавав себе за жінку та заманював дівчат: у Полтаві пацієнта психлікарні відпустили додому

ілюстративне фото: з відкритих джерел

У Полтаві з психіатричної лікарні випустили молодого чоловіка, який на платформі онлайн-оголошень ОЛХ видавав себе за жінку та заманював дівчат у квартиру. Одну з них він намагався зґвалтувати

Про це передає RegioNews із посиланням на видання "Полтавщина".

За даними ЗМІ, 28-річний чоловік на ім'я Віктор мешкає у мікрорайоні Половок разом із матір'ю та сестрою.

Раніше хлопець залишав написи у підїзді: "хочу зустрічатися" або "шукаю дівчину" та номер телефону. На скарги сусідів, мати відповідала, що її син — хвора людина.

Навесні 2023 року Віктор знайшов спосіб знайомитися з дівчатами. Видаючи себе за жінку, він на OLX замовляв відповідний товар. Потім молодик просив продавчиню доставити замовлення до своєї квартири.

Одна з дівчат розповіла, що зайшла у квартиру, і він хотів її зґвалтувати. На щастя, від нападника вдалося втекти.

Чоловіка затримали, але за ґрати не посадили. У підозрюваного виявили психологічні відхилення. У жовтні 2023 року Віктора відправили на примусове лікування до Полтавської обласної клінічної психіатричної лікарні ім.О.Ф.Мальцева.

Попередньо, підозрюваний страждає на шизофренію, має параноїдний синдром. У чоловіка також легка розумова відсталість. У 2021 році він вже перебував на лікуванні у психлікарні.

Згідно з висновком лікарів-психіатрів, за час останнього лікування у Віктора спостерігається значне покращення психічного стану, тому вони рекомендували відпустити його на амбулаторне лікування.

17 січня Київський районний суд Полтави вирішив перевести його з психіатричної лікарні на амбулаторне лікування в примусовому порядку. Тепер чоловік знову може мешкати у себе вдома.

Після його повернення полтавчанки почали писати в соцмережах про те, що Віктор нібито знову заманює жертв до себе додому під приводом здачі квартири в оренду. Водночас підтверджень, що саме цей чоловік розміщує такі повідомлення, немає.

Нагадаємо, на Черкащині до психлікарні помістили чоловіка, який з ножем напав на знайомого.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00