UA | RU
15 листопада 2024, 16:06

Золото, годинники та зброя: У ексчиновника з Полтавщини виявили понад 61 млн доларів

фото: поліція

Правоохоронці виявили в колишнього посадовця Держказначейства в Полтавській області необґрунтованих активів на понад 61 млн доларів

Про це повідомляє RegioNews з посиланням на пресслужбу Нацполіції.

Зокрема, у фігуранта виявили десятки мільйонів доларів готівкою та дорогоцінні метали в злитках на понад 38 млн грн 38 млн грн.

У повідомленні зазначається, що ці кошти колишній чиновник Держказначейства нібито отримав у спадок від батьків, але, за оперативними даними, йому допоміг вивести гроші родич - генерал-лейтенант ЗС РФ.

За інформацією поліції, правоохоронці провели понад 30 санкціонованих обшуків у будинках, квартирах, гаражних приміщеннях і транспортних засобах, що перебувають у власності або користуванні посадовця та близьких родичів російського генерала.

За підсумками обшуків вилучили ювелірні вироби та прикраси, золоті пам'ятні монети, ікони, дорогоцінні годинники різних брендів і нагородні, мисливську та вогнепальну зброю, нагороди рф із незаповненими посвідченнями від імені його родича, гроші тощо.

У повідомленні Офісу генпрокурора зазначається, що в декларації за 2023 рік експосадовець вказав понад $60 млн і 550 тис. грн готівки, дорогоцінні метали в злитках, які оцінено в 38 млн грн.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що колишнього начальника Центрального управління продовольчого забезпечення Тилу Командування Сил логістики Збройних Сил України судитимуть за фактом незаконного збагачення та декларування недостовірної інформації.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Спецоперація "Опікун": на Полтавщині медики продавали фіктивні довідки
05 грудня 2025, 08:18
Атака дронів на Харків: рятувальники ліквідували пожежу
05 грудня 2025, 07:58
Війська РФ обстріляли два райони Дніпропетровщини: загинула дитина, є постраждалі
05 грудня 2025, 07:45
У Херсоні російські війська обстріляли перинатальний центр
05 грудня 2025, 07:40
З Донеччини за два тижні евакуювали майже 90 людей
05 грудня 2025, 07:31
"Куратори" Кремля: РФ створює нову систему управління окупованими територіями
05 грудня 2025, 07:26
Російська армія втратила за добу в Україні ще понад 1200 солдатів
05 грудня 2025, 07:15
Серія ударів БПЛА по Харкову: Терехов підтвердив три вибухи
05 грудня 2025, 07:02
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50