UA | RU
07 травня 2020, 17:09

На Полтавщині затримали крадіїв елітних іномарок

Зловмисники "спеціалізувалися" на викраденні дорогих автомобілів -"TOYOTA, LEXUS, RANGE ROVER"
Зловмисники "спеціалізувалися" на викраденні дорогих автомобілів -"TOYOTA, LEXUS, RANGE ROVER"

Правоохоронці затримали міжрегіональну організовану злочинну групу викрадачів дороговартісних імпортних автівок.

Про це пише RegioNews з посиланням на сайт ГУ Нацполіції України.

Поліцейські затримали організатора злочинного бізнесу та його спільників. Фігуранти використовували найсучасніші технології для відкриття автомобіля та приведення в дію двигуна. Викрадені машини доставляли до заздалегідь підготовлених місць розбору. А потім пропонували власникам повернути їх за винагороду або ж розбирали і продавали на запчастини.

Проведено 19 обшуків на території Київської, Полтавської, Чернігівської та Миколаївської областей. За адресами проживання фігурантів та місць розборки крадених машин виявлено та вилучено автомобілі, у тому числі із іноземною реєстрацією, радіостанції, різноманітні номерні знаки, які використовувалися для злочинної діяльності, та інші речові докази.

На цей час встановлена причетність фігурантів до викрадення п’яти автомобілів. Внаслідок протиправної діяльності злочинної групи потерпілим завдано збитків на суму майже 10 мільйонів гривень.

Зловмисникам повідомлено про підозру у вчиненні злочинів, передбачених ч. 3 ст. 289 (Незаконне заволодіння транспортними засобами, що завдало великої матеріальної шкоди) Кримінального кодексу України.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від 7 до 12 років. Вирішується питання щодо обранням їм запобіжних заходів.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 квітня 2026
Вибори "за два місяці". Чому Зеленський ризикує опинитися у вакуумі легітимності
Проект змін до виборчого законодавства, роботу над яким Україна ніби як розпочала ще минулого року, і наразі не завершила, може виглядати передчасним і в чомусь навіть провокативним. Але без нього у р...
06 квітня 2026
"єБачок" і "Тисячовесна". Як влада розтринькала Резервний фонд
Україна на межі фінансової катастрофи прагне не уникнути її, а роздати якомога більше грошей
03 квітня 2026
В очікуванні виборів: як змінюються політичні розклади на Полтавщині
"Довіра" нарощує м'язи, "За майбутнє" шукає своє майбутнє, а у партії влади точаться підкилимні війни
31 березня 2026
Ідентифікуй себе на камеру: як літні українці змушені боротися за пенсії
До 1 квітня пенсіонери, які проживають на тимчасово окупованих територіях (ТОТ), ризикують зіткнутися з "заморожуванням" пенсій якщо не підтвердять, що не отримують виплати з РФ