На Вінниччині поліцейський у відпустці промишляв розбоєм
![](https://regionews.ua/static/img/5/c/5c8ba9a82c4d7_5a421af770dd7________605x320.jpg)
Четверо зловмисників увірвалися до двох квартир вінничан, завдали тілесних ушкоджень чотирьом потерпілим, привласнили цінні речі і тікали від поліції на позашляховику.
Про це повідомили у пресслужбі ГУ Нацполіції Вінницької області.
Вимогу поліцейських про зупинку водій авта проігнорував та на великій швидкості почав тікати. Двох зловмисників зупинили у Жмеринському районі. У Вінниці за встановленими адресами вночі затримали ще двох причетних до злочину.
За попередньою інформацією слідства, 38-річний власник "LEXUS LX 470", якому в березні невідомий пошкодив автомобіль, разом з трьома друзями вирішив компенсувати завдані збитки. Він з’ясував адресу, де, на його думку, мав перебувати чоловік, що пошкодив авто, та увірвався туди з товаришами.
В квартирі перебував власник помешкання та його знайомий. Зловмисники завдали їм тілесних ушкоджень та забрали з квартири усі цінні побутові речі . Постраждав також і сусід, який намагався втрутитися в ситуацію.
Потерпілих нападники примусили сісти в позашляховик. Того ж вечора вони побували ще за однією адресою у м. Вінниці, де проживав чоловік, що міг пошкодити позашляховик. У нього вони також забрали особисті речі з квартири.
Трьох потерпілих зловмисники вивезли на двох автомобілях за місто, де під погрозами примусили написати розписки, що вони не мають претензій. А чоловіка, якого власник позашляховика запідозрив у пошкодження свого авта, змусили написати боргову розписку.
У зловмисників вилучені автомобілі LEXUS LX 470 та "Део" і привласнене майно.
Усі четверо затриманих поміщені до ізолятора тимчасового тримання. Як з’ясувалося, серед зловмисників був працівник одного з райвідділів поліції, який перебував у відпустці. З огляду на це, у відповідності до підслідності, усі матеріали будуть передані до ДБР.
Відкрито кримінальне провадження за ч.3 ст.187 КК України (розбій). Такий злочин карається позбавленням волі на строк від 7 до 12 років із конфіскацією майна.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)