UA | RU
07 жовтня 2022, 12:49

Рада призначила очільника НБУ Андрія Пишного

Фото з відкритих джерел

Верховна Рада у п'ятницю, 7 жовтня, призначила нового голову Національного банку. Ним став Андрій Пишний, який у 2014-2020 роках був головою правління "Ощадбанку"

За його кандидатуру проголосували 290 депутатів, пише RegioNews.

Андрій Пишний раніше працював у керівництві "Укрексімбанку", а з 2014 року обіймав посаду голови правління "Ощадбанку". За час його керівництва "Ощадбанк" модернізував відділення, запустив онлайн-банкінг, а також банк виграв позов проти російського "Сбербанку" для захисту своєї торгової марки.

З 2007 по 2009 рік Пишний обіймав посаду заступника секретаря РНБО. У 2012 році став народним депутатом від партії "Батьківщина".

Після початку повномасштабної війни Пишний увійшов до міжнародної групи "Єрмака-Макфола" із розробки санкцій щодо Росії.

Нагадаємо, що Комітет ВРУ з питань фінансів затвердив ухвалу про звільнення з посади голови НБУ Кирила Шевченка.

4 жовтня Голова Національного банку України Кирило Шевченко повідомив, що йде у відставку. Він подякував Президенту Володимиру Зеленському за "проявлену довіру та спільну роботу на користь держави".

6 жовтня Національне антикорупційне бюро повідомило про підозру очільникові Національного банку України Кирилу Шевченку. Справа стосується протиправної діяльності службовців державного АБ "Укргазбанк", що завдала збитків на 206 млн гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
На Харківщині ідентифікували росгвардійця, який катував місцевого суддю
13 травня 2026, 20:53
Військовий з Кіровоградщини проведе 15 років за ґратами за роботу на ворожу розвідку
13 травня 2026, 20:17
На Житомирщині викрили масштабну схему у коледжі: посадовці фіктивно працевлаштували 14 "педагогів"
13 травня 2026, 19:45
Обіцяла безмежне кохання: у Києві аферистка виманила з військового понад півмільйона
13 травня 2026, 19:25
"Яєчна атака" під ВАКС: невідомий намагався поцілити в Єрмака
13 травня 2026, 19:10
У Самборі посадовці заробляли на зриві мобілізації
13 травня 2026, 18:50
Столичні копи затримали чоловіка, який влаштував стрілянину в Оболонському районі
13 травня 2026, 18:23
На Київщині "салон краси" виявився "казино"
13 травня 2026, 17:55
На Херсонщині ворожий безпілотник прицільно атакував людей
13 травня 2026, 17:49
Комбінована атака: на Рівненщині російський дрон влучив у будинок - є загиблі
13 травня 2026, 17:30