UA | RU
17 липня 2021, 13:38

Пожежі на Луганщині: у Раді вимагають звільнити голову обласної ДСНС

Фото: ДСНС

Тимчасова слідча комісія, яка розслідує причини масштабних пожеж у Луганській області влітку та восени 2020 року, вимагає звільнити голову ДСНС області Михайла Пшика

Про це в ефірі телеканалу "Дом" заявив член ТСК, нардеп від "Слуга народу" Максим Ткаченко, передает RegioNews.

Ми закінчили роботу Тимчасової слідчої комісії... Ми винесли свої результати. Але подальшого просування, роботи за цими результатами ми поки не бачимо. І це завдання саме МВС", - сказав нардеп.

За його словами, слідча комсія Ради дійшла до висновку, що
Михайло Пшик не впорався зі своїми обов'язками під час боротьби із пожежами та ліквідації наслідків трагедії.

Він зазначив, що місцеві чиновники провалили роботу щодо евакуації населення з охопленої вогнем зони, також було недостатнє інформування жителів про пожежонебезпечну ситуацію.

Нагадаємо, раніше повідомлялось, що чиновники ДСНС Луганщини постануть перед судом за фейкове гасіння пожеж. До суду передали справу шістьох чиновників управління ДСНС Луганської області, які "на папері” гасили масштабні пожежі.

В лютому стало відомо, що голову Луганської адміністрації Гайдая підозрюють в недбалості через пожежі в області. У цій справі також фігурують працівники ДСНС, які гасили пожежі лише на папері.

У липні 2020-го повідомлялося, що через лісові пожежі на Луганщині число жертв досягло семи людей, ще 27 - госпіталізовані. Пожежа знищила вже понад сотню будинків.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання
Тимчасово керувати Луцьком буде Катерина Шкльода: що про неї відомо
25 березня 2026, 12:55
6300 доларів за маскарад: на Одещині жінка намагалася переправити чоловіків через кордон
25 березня 2026, 12:40
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
25 березня 2026, 12:25
На Одещині 15-річний хлопець "замінував" школу заради жарту
25 березня 2026, 11:46
У Сумах запускають програму для молоді "Лідер дії"
25 березня 2026, 11:43
На Черкащині жінка напала з ножем на військового ТЦК, який затримував чоловіка
25 березня 2026, 11:35
Секретар Луцькради Безпятко подав у відставку: подробиці
25 березня 2026, 11:26
У Миколаєві шукають порушників, які вночі запустили салют на дитячому майданчику
25 березня 2026, 11:17
Депутати Луцькради підтримали відставку мера Поліщука
25 березня 2026, 11:01
На Чернігівщині знешкодили бойову частину ворожого безпілотника
25 березня 2026, 10:51