UA | RU
26 квітня 2021, 12:58

Нардепи хочуть скасувати годину запитань до уряду цієї п'ятниці: у чому причина

Відповідний проект постанови буде сьогодні запропоновано на одну з позачергових сесій
Відповідний проект постанови буде сьогодні запропоновано на одну з позачергових сесій
Facebook

Пленарне засідання Верховної Ради у п'ятницю, 30 квітня, можуть скасувати. Традиційно на ньому відбувається заслуховування Кабінету міністрів.

Про це заявив перший заступник очільника фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко під час погоджувальної ради 26 квітня, пише RegioNews.

"Є пропозиція до колег з усіх фракцій, щоб пятницю зробити днем роботи в комітетах та на округах, можливо хтось уже буде відправлятися працювати з громадами. Дійсно, багато питань піднакопичилось", - зазначив нардеп.

Він наголосив, що відповідний проект постанови буде сьогодні запропоновано на одну з позачергових сесій, мабуть, ту, яка буде в четвер.

Нагадаємо, "Слуги народу" почали збір підписів за призначення міністром енергетики Галущенка.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 березня 2026
Луцьк без мера: чому колишній юрист Палиці залишив посаду
Один представник місцевого олігарха пішов, інший може прийти на його місце
23 березня 2026
Ставка на ВПО: як переселенці допомагають розвитку громад
У спробах зберегти міста та села від запустіння і вимивання цінних кадрів, деякі регіональні адміністрації зробили ставку на внутрішніх переселенців
20 березня 2026
Бізнес на війні. Як на схемах у ВЛК формується нова "еліта"
Українська армія страждає від нестачі рук на фронті, а в тилу країна захлинається від схем при військово-лікарських комісіях
13 березня 2026
Світло для Буковеля. Як "донецькі" освоюють Прикарпаття
Після російських ударів по енергетиці Україна шукає нові джерела генерації. Один із найбільших вітрових проєктів планують збудувати в Карпатах. Але він вже викликає питання