UA | RU
28 березня 2021, 18:50

Доба в ООС: бойовики стріляли із заборонених мінометів 120-го калібру

Окупаційні війська продовжують вести провокаційні обстріли
Окупаційні війська продовжують вести провокаційні обстріли
Фото: із відкритих джерел

Протягом доби в зоні проведення ООС з боку збройних формувань Російської Федерації було зафіксовано 7 випадків порушення режиму припинення вогню.

Про це повідомляє штаб Операції об'єднаних сил, передає RegioNews.

В районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування "Схід", неподалік населених пунктів Талаківка та Водяне, що на Приазов’ї, противник відкривав вогонь із заборонених Мінськими домовленостями мінометів 120-го калібру, гранатометів різних систем, великокаліберних кулеметів та стрілецької зброї”, - йдеться в повідомленні.

Крім того, в районі відповідальності оперативно-тактичного угрупування "Північ”, поблизу містечка Південне, противник обстрілював позиції українських захисників з мінометів калібру 82 мм.

А в районі населеного пункту Луганське ворог здійснив дистанційне мінування українських позицій з ручних протитанкових гранатометів мінами ПОМ-2.

Втрат серед військовослужбовців Збройних Сил України немає. Про всі факти порушень з боку російсько-окупаційних військ Українська сторона СЦКК повідомила представників Місії ОБСЄ”, - додали в штабі ООС.

Там зазначили, що сьогодні, 28 березня поблизу населеного пункту Водяне передові підрозділи Збройних Сил зафіксували облаштування російськими найманцями існуючих та створення нових позицій у напрямку лінії розмежування.

Нагадаємо, минулої доби в ООС зафіксували 6 порушень режиму "тиші", бойових втрат серед наших захисників не було.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
На Закарпатті митники зупинили ввезення "благодійних" сигарет на 3,5 млн грн
05 грудня 2025, 09:45
На Прикарпатті чоловік випав із вікна багатоповерхівки
05 грудня 2025, 09:38
Сили ППО вночі знешкодили 80 російських безпілотників: є влучання на 13 локаціях
05 грудня 2025, 09:29
На Вінниччині витягли тіло людини з шестиметрової глибини річки
05 грудня 2025, 09:14
У нардепки Скороход проходять обшуки: підозра в хабарі – джерела УП
05 грудня 2025, 09:09
У Києві на Хрещатику боєць ММА побив перехожого до втрати свідомості
05 грудня 2025, 08:55
На Черкащині сталася ДТП за участі трьох авто: є постраждалі
05 грудня 2025, 08:49
Віцепрезидент США: мир з Росією складніший, ніж очікувалося, але надія ще є
05 грудня 2025, 08:47
Приїхали на бійку – знайшли арсенал: на Хмельниччині оголосили підозру 18-річному хлопцю
05 грудня 2025, 08:40
На Волині викрили фермерське господарство, яке в промислових масштабах вирощувало тютюн без ліцензії
05 грудня 2025, 08:32