UA | RU
11 січня 2021, 19:42 26

Українську делегацію в ПАРЄ очолила "слуга народу” Марія Мезенцева

Вона замінила на цьому посту Єлизавету Ясько
Вона замінила на цьому посту Єлизавету Ясько

Народний депутат від фракції “Слуга народу” Марія Мезенцева очолила українську делегацію в Парламентській асамблеї Ради Європи (ПАРЄ).

Про це у Telegram повідомив народний депутат від "Європейської Солідарності” Олексій Гончаренко, передає RegioNews.

Щойно після більш ніж 3-годинних дебатів делегація України в Парламентській Асамблеї Ради Європи на своєму онлайн засіданні замінила главу делегації України в ПАРЄ. Замість Єлизавети Ясько нею стала нардеп від "Слуги народу" Марія Мезенцева”, - написав нардеп.

Він додав, що за Мезенцеву проголосувало 10 членів делегації від "Слуги народу”, два представники ОПЗЖ і представник партії "За Майбутнє”.

Представники "Європейської Солідарності”, "Голосу”, "Батьківщини” і деякі "Слуги народу” за це рішення не голосували.

Довідка: Марія Мезенцева - український політик, волонтерка, приватний підприємець. Народний депутат України 9 скликання, балотувалася і перемогла під час парламентських виборів 2019 року по 168 округу. Голова підкомітету з питань наближення законодавства України до законодавства ЄС.

Член Постійної делегації у Парламентській асамблеї Ради Європи. З лютого по липень 2015 року — працювала менеджером з відповідності в Альянсі європейських консерваторів та реформістів. Була лобісткою з українських питань в Європейському парламенті.

Нагадаємо, нардеп і глава делегації Верховної Ради в ПАРЄ захворіла на COVID-19.

Підписуйтесь на RegioNews