UA | RU
17 грудня 2020, 17:13

"Слуга народу” та "За майбутнє” зірвали сесію Черкаської облради

Депутати закрили засідання, так і не розглянувши жодного питання
Депутати закрили засідання, так і не розглянувши жодного питання
Фото: із відкритих джерел

Сьогодні, 17 грудня чергове засідання сесії Черкаської обласної ради перенесли на понеділок, 21 грудня.

Про це повідомляє місцеве видання 18000.com.ua, передає RegioNews.

Сесія облради почалася із затримкою майже в годину. Початок сесії планували на 11:00, але депутати почали реєструватися лише об 11:48. На сесії зареєструвалися 47 депутатів.

Однак депутати не змогли затвердити порядок денний, після чого була оголошена перерва, яка затягнулась на майже дві години. Після цього голова облради Анатолій Підгорний повідомив, що сесію облради переносять на наступний тиждень.

Депутат обласної ради Олександр Радуцький звинуватив у зриві сесії партії "Слуга народу” та "За майбутнє”. За його словами, вони блокували проведення засідання.

Блокуванням зайнялися дві політсили, а саме: "За майбутнє” та "Слуга народу”. Підходить до кінця бюджетний рік, але є загроза, що медичні працівники, вчителі, працівники соціальної сфери та працівники держустанов залишаться без заробітних плат”, - написав він у Facebook.

На сесії мали бути розглянуті наступні питання:

  • Про утворення та обрання постійних комісій обласної ради.
  • Про обрання голів постійних комісій.
  • Про утворення президії обласної ради.
  • Про Регламент Черкаської обласної ради VIII скликання.
  • Про Положення про постійні комісії Черкаської обласної ради.

Нагадаємо, 4 грудня Анатолія Підгорного обрали головою облради Черкащини, він у попередньому скликанні вже обіймав цю посаду.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
29 грудня 2025
Рік жили без світла: як українці адаптуються до життя на прифронтових територіях
Тривалі відключення електроенергії, проблеми з теплом, водою та зв'язком. Для багатьох жителів України це стало звичним явищем в нинішньому опалювальному сезоні. І з настанням морозів становище може п...
23 грудня 2025
Україна-2025: шість головних подій, які формували наше майбутнє
Підсумовуємо четвертий рік повномасштабної війни та те, як, з якими головними подіями Україна його пережила
19 грудня 2025
Шаг і картка: чому вже можна говорити про початок передвиборчих перегонів в Україні
Недолугі популістичні спроби другорядних персонажів попіаритися на важливих питаннях відкривають новий період в сучасній історії України
17 грудня 2025
"Тату, не кидай мене!": як родина Данилкових пережила жахи окупації в Бучі та чотири роки розлуки
Сьогодні родина Данилкових готується до зимових свят. У дворі сяє ілюмінація, в будинку прикрашена велика ялинка, всюди гірлянди та різдвяні декори
"Працівник банку" ошукав жінку з Тернопільщини на понад 122 тис. грн
30 грудня 2025, 08:16
На Херсонщині через обстріли загинули дві людини, ще дві – поранені
30 грудня 2025, 08:05
Кульмінація і криза переговорного процесу
30 грудня 2025, 07:57
Смертельна ДТП з маршруткою на Київщині: кількість жертв та постраждалих збільшилась
30 грудня 2025, 07:48
Сирський: Чисельність ЗСУ за мирним планом достатня для відсічі агресії
30 грудня 2025, 07:45
Росіяни атакували безпілотниками Дніпропетровщину: виникла пожежа, постраждала жінка
30 грудня 2025, 07:35
25 кг канабісу і мільйони гривень: на Тернопільщині затримали наркоторговців
30 грудня 2025, 07:29
На Рівненщині пʼяний водій легковика в'їхав у паливну колонку АЗС
30 грудня 2025, 07:27
У Покровську окупанти розстріляли сімох мирних мешканців – Лубінець
30 грудня 2025, 07:22
Втрати РФ станом на 30 грудня 2025: Генштаб оновив дані
30 грудня 2025, 07:15