UA | RU
04 грудня 2020, 14:25

Підгорного обрали головою облради Черкащини

Він у попередньому скликанні вже обіймав цю посаду
Він у попередньому скликанні вже обіймав цю посаду
Фото: Черкаська обласна рада

Головою Черкаської обласної ради обрано представника партії ВО «Черкащани» Анатолія Підгорного, який у попередньому скликанні вже обіймав цю посаду.

Про це під час сесії повідомив голова лічильної комісії облради Ігор Новицький, пише RegioNews з посиланням на "Прочерк".

Зазначається, що на сесії присутні 62 депутати. Бюлетені отримав 61 депутат.

За Анатолія Підгорного віддали свій голос 38 депутати (більшість від списочного складу ради), за ще одного кандидата на цю посаду - Миколу Кондрацького - 23 депутати.

Новообраний голова облради Анатолій Підгорний склав присягу, подякував депутатам, виборцям. Сказав, що усвідомлює свою відповідальність забезпечити, щоб високий орган влади діяв консолідовано, злагоджено, відповідально.

Наголосив, що "в єдності буде сила роботи ради і вона буде відповідальна перед виборцями".

Підгорний вніс кандидатуру депутата від "ЄС" Романа Сущенка на посаду першого заступника. Але депутати попросили перерву на десять хвилин для консультацій.

Нагадаємо, 30 листопада депутати новообраної Черкаської обласної ради від партій "Черкащани”, "Європейська солідарність” та "Батьківщина” підписали меморандум про формування більшості.

Читайте також: Голова Черкаської ОДА Сергій Сергійчук: Місцеві клани десятиліттями викачують з області ресурси.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей
На Дніпропетровщині гідроцикл протаранив "банан" із людьми: постраждала дівчина
28 червня 2026, 16:25
У Лаврі встановили погруддя Івана Мазепи: заява Зеленського
28 червня 2026, 15:57
Запоріжжя після удару РФ: зросла кількість постраждалих, під завалами шукають людину
28 червня 2026, 15:24
Дев'ять захисників отримали звання Героя України, восьмеро – посмертно
28 червня 2026, 14:55
Смертельна бійка на Хмельниччині: загинув 21-річний чоловік
28 червня 2026, 14:41
Запоріжжя після удару РФ: один загиблий і 11 поранених
28 червня 2026, 14:13
Українські сили уразили два нафтопереробні заводи в РФ – Зеленський
28 червня 2026, 13:46
У Києві після російської атаки біля будинку знайшли бойову частину ракети
28 червня 2026, 13:28
Замах на вбивство в Мукачеві: чоловік поранив сусіда ножем
28 червня 2026, 12:39
Запоріжжя під ударом КАБів: важко поранено 5-річну дитину
28 червня 2026, 12:08