UA | RU
20 листопада 2020, 13:19 9

У Кабміні заявили, що реінтеграція Донбасу розглядається лише у комплексі з Кримом

20 листопада 2020, 13:19 9
Об'єднання кейсів Донбасу і Криму покладено в основу структури міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
Об'єднання кейсів Донбасу і Криму покладено в основу структури міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України
Фото: mtot.gov.ua

Питання реінтеграції окупованого Донбасу розглядається лише у комплексі з Кримом. При цьому Російська Федерація продовжить відвертати міжнародну увагу від українського півострова.

Про це заявив заступник міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ігор Яременко, передає RegioNews з посиланням на сайт відомства.

За його словами, об'єднання кейсів Донбасу і Криму покладено в основу структури міністерства.

"Тепер, коли ми говоримо про окуповані території, ми розглядаємо комплексно Крим і Донбас. Саме поєднання цих двох кейсів дає нам у майбутньому перевагу в напрямку деокупації цих територій", - зазначив Яременко.

Він також підкреслив, що питання повернення Донбасу на порядку денному разом з Кримом.

"Звичайно, це не простий шлях, який перед нами попереду. Адже безпечна реінтеграція Донбасу вимагатиме колосальних зусиль і концентрації ресурсів. РФ буде намагатися це використовувати в своїх інтересах для того, щоб відвернути увагу від питання Криму для легітимізації окупації українського півострова", - вважає Яременко.

Нагадаємо, раніше у Кабміні сказали, скільки часу займе повне розмінування Донбасу.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews