UA | RU
19 жовтня 2020, 18:52 12

Влада направила у регіони понад 570 млн грн для забезпечення лікарень медичним киснем

Триває робота щодо розгортання ліжок у немедичних закладах Києва, Одеси та в Донецькій області.
Триває робота щодо розгортання ліжок у немедичних закладах Києва, Одеси та в Донецькій області.
Офіс президента

У регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях з прийому хворих на коронавірусну інфекцію перераховано 571 млн гривень субвенції.

Про це доповіли представники уряду на селекторній нараді під головуванням президента Володимира Зеленського щодо запобігання поширенню та подолання наслідків коронавірусу в Україні, інформує RegioNews.

"571 мільйон гривень субвенції було перераховано в регіони для забезпечення киснем ліжок в опорних лікарнях, де приймають хворих на коронавірусну інфекцію COVID-19", - ідеться в повідомленні ОП.

Представники МОЗ зауважили, що міністерство проводить ліцензування підприємств, які виробляють необхідний кисень для забезпечення лікарень, й поінформували, що нині в Україні 15,5 тис. ліжок у лікарнях забезпечені киснем, майже 7,5 тис. – вільні.

Також зазначається, що уряд працює над розгортанням ліжок у немедичних закладах у Києві, Одесі та на Донеччині.

За даними Офісу глави держави, додатково проведено інвентаризацію ліжок інститутів Національної академії медичних наук та лікарень "Укрзалізниці". МОЗ розглядає ці ліжка для використання в ургентних ситуаціях.

"Мене турбує високий показник завантаженості ліжок у медичних закладах. Цього місяця Національна служба здоров’я України законтрактувала додатково 23 лікарні. За умови зростання кількості хворих ми маємо бути впевнені, що є достатньо ліжок, забезпечених киснем, у лікарнях", – сказав президент.

Крім того, Зеленський наголосив, що вимагає розробки програми страхування лікарів від COVID-19.

Нагадаємо, 9 жовтня уряд на засіданні виділив понад 572 млн грн на медичний кисень для лікарень.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews