UA | RU
19 жовтня 2020, 14:49

Депутатів почнуть штрафувати за відсутність масок у Верховній Раді

Кошти будуть стягувати із заробітної плати народних обранців
Кошти будуть стягувати із заробітної плати народних обранців
Фото: flickr

Народних депутатів, які не носять маски у залі пленарних засідань Верховної Ради, можуть почати штрафувати.

Таку пропозицію висловив голова комітету з питань здоров'я нації і нардеп від "Слуги народу" Михайло Радуцький на засіданні погоджувальної ради, передає RegioNews.

Я би хотів зараз запропонувати - з приводу масок у залі Верховної Ради. Якщо автори проекту постанови, яку внесли народні депутати Крулько і Тимошенко, не проти, то ми можемо завтра правкою внести в цю постанову на комітеті - носіння масок у Верховній раді й штраф", - сказав Радуцький.

Він додав, що для депутатів розмір штрафу буде становити 17 тисяч гривень, їх будуть стягувати із заробітної плати народних обранців.

У свою чергу голова Верховної Ради Дмитро Разумков повідомив, що відповідну постанову парламент зможе розглянути вже 3 листопада.

Нагадаємо, раніше депутатам пригрозили штрафами за порушення маскового режиму в залі парламенту.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
05 травня 2025
"Воджу їжу під обстрілами". Як керівники сіл ризикують життям заради земляків
Умови життя в багатьох прифронтових населених пунктах близькі до виживання. В результаті представникам місцевої влади доводиться постійно вирішувати критично важливі питання, а часом і ризикувати влас...
01 травня 2025
Довгоочікувана угода про копалини: що підписала Україна, навіщо це Трампу і як вона вплине на війну
Україна і Сполучені Штати Америки врешті-решт дійшли до точки підписання, але – підписання чого? І чим це обернеться для нашої економіки та національної безпеки
30 квітня 2025
"Римські канікули" Трампа: чого чекати Україні від зміни риторики президента США
Зустріч лідерів Сполучених Штатів Америки та України під час візиту до Ватикану шокувала російських пропагандистів, але чи піде вона на користь нашій державі
24 квітня 2025
Великоднє перемир'я Путіна. Чи було воно взагалі і навіщо Кремль його оголошував
Російський окупаційний режим продовжує гратися з президентом США, як кіт із мишкою. І, здається, досягає на цьому напрямку певних тактичних успіхів
Євробачення-2025: де українці зможуть дивитися та вболівати за своїх
09 травня 2025, 23:55
Ведучий "Холостяка" Григорій Решетник прокоментував скандали Тараса Цимбалюка
09 травня 2025, 23:45
Український ШІ-фільм потрапив до фіналу престижного Runway AI Film Festival
09 травня 2025, 23:35
На Прикарпатті водій збив 9-річного хлопчика
09 травня 2025, 23:15
Розігрував тепловізори та айфони: на Волині судитимуть афериста, який крав гроші людей через Instagram
09 травня 2025, 23:00
У Львові судили підприємця, який допоміг втекти за кордон 5 ухилянтам
09 травня 2025, 22:45
У Франції вивчатимуть українську мову як другу іноземну
09 травня 2025, 22:35
На Закарпатті священик УПЦ МП розгулював у радянській формі
09 травня 2025, 22:30
На Львівщині чоловік намагався "домовитися" з прикордонником, щоб втекти за кордон
09 травня 2025, 21:57
Посольство США попередило жителів Києва про можливу масштабну повітряну атаку
09 травня 2025, 21:54