UA | RU
21 вересня 2020, 11:07 14

Резніков розповів, хто із ОРДЛО не потрапить під амністію

Він заявив, що амністії боятися не треба
Він заявив, що амністії боятися не треба
Фото: Facebook

Кабінет міністрів розробляє пакет законопроектів про перехідний період, до якого увійдуть закони про перехідне правосуддя (амністію).

Про це в ефірі телеканалу "Україна 24" заявив віце-прем'єр з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій та перший заступник глави делегації України в ТКГ Олексій Резніков, передає RegioNews.

За словами міністра, амністія не буде загальною, під неї не потраплять вбивці і зрадники, які вчинили військові злочини та геноцид проти людства.

Їм краще дійсно бігти, тому що вони понесуть покарання повністю, не тільки у відповідності з українськими законами, але й до всіх міжнародних конвенцій", - заявив Резніков.

Він додав, що амністія постійно застосовується в світі і її не потрібно боятися.

Ми вивчаємо 260 конфліктів на планеті Земля, які відбувалися. І кожен раз амністію офіційний уряд застосовує. Але звичайно вона не стосується військових злочинців, мародерів, психопатів і так далі", - зазначив Резніков.

Нагадаємо, раніше заступник голови української делегації в ТКГ Вітольд Фокін заявив, що виступає за надання особливого статусу для всієї території Донецької і Луганської областей, а не тільки їх окупованій частині.

Він заявив, що з обох сторін було скоєно багато злочинів, які мають бути розслідувані, а винні повинні понести покарання.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews