UA | RU
15 серпня 2020, 17:12 30

В мери Києва зібрався йти екскерівник Держекоінспекції

Фірсов також веде свою партію до Київради
Фірсов також веде свою партію до Київради
Фото: Facebook

Народний депутат України 7 та 8 скликання Єгор Фірсов заявив, що братиме участь у виборах мера Києва та веде партію "Екологічна альтернатива" до Київської міської ради.

Як передає RegioNews, про це він написав у Facebook.

Сьогодні екоактивісти Києва прийняли рішення брати участь у місцевих виборах і йти в Київраду своєю командою, а я буду балотуватись на посаду міського голови. Для цього ми об'єдналися в партію "Екологічна Альтернатива", - зазначив Фірсов.

За його словами, наразі жодна політична сила в Україні не пропонує чіткого вирішення екологічних проблем. "На слуху що завгодно – тарифи, продаж землі, соросята, але тільки не проблеми стану навколишнього середовища, які насправді стосуються кожного з нас", – каже Фірсов.

У нас немає великого бюджету, тому завісити весь Київ своїми фізіономіями, як Пальчевський, Береза та інші, ми не зможемо. Зате у нас є головне – конкретна ідея і мета", - зазначив він.

Як інформує екскерівник Держекоінспекції, "Екологічна альтернатива" - це не черговий одноразовий проєкт під вибори і не імітація. В команді партії є екологи та активісти. Досягнути результату у партії планують не за рахунок реклами, а за рахунок роботи з людьми.

Нагадаємо, навесні у Києві спалили автомобіль в.о. голови Державної екологічної інспекції Єгора Фірсова. Тоді чиновник прокоментував, що "мабуть таким чином оцінили роботу моєї команди на чолі екоінспекції".


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Читати», щоб читати
Regionews.ua в Telegram

Читати в Telegram