UA | RU
03 квітня 2020, 15:24 63

В Житомирській області на самоізоляції перебувають 977 осіб

В Житомирській області в режимі самоізоляції перебувають 977 осіб, із них 899 повернулись в Україну з-за кордону і ще 78 контактували із хворими коронавірусом
В Житомирській області в режимі самоізоляції перебувають 977 осіб, із них 899 повернулись в Україну з-за кордону і ще 78 контактували із хворими коронавірусом
Фото: flickr

Про це повідомила під час брифінгу заступниця голови Житомирської ОДА Наталія Остапченко, передає RegioNews.

Вона зазначила, що дотримання режиму самоізоляції контролюю працівники поліції. Вони також проводять опитування сусідів.

В ході брифінгу стало відомо, що в області не вистачає коштів на лікування хворих, тому частину ліків пацієнти мусять купувати самостійно.

Начальник Управління охорони здоров'я Житомирської ОДА Микола Суслик повідомив, що в Бердичеві хворий коронавірусом чоловік перебуває у важкому стані, він підключений до апарату штучного дихання.

"Зараз пацієнт перебуває на штучній вентиляції легенів, сатурація достатня за рахунок обладнання, температура тіла дещо знизилася, але тримається. Зараз це стан коми" , – розповів Суслик.

Хворому збирають гроші на лікування. Також коронавірус виявили у членів його родини.

Станом на 3 квітня на Житомирщині виявлено 5 випадків коронавірусу COVID-1, 1 особа померла. Ще один чолові одужав, його виписали з лікарні.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Читайте також: Як протистоять коронавірусу в регіонах: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, у Житомирі на одного пацієнта середньої важкості із підтвердженою коронавірусною хворобою з бюджету міста витрачають 700 грн на добу, на важких хворих – 2 200 грн.


 
Підписуйтесь на RegioNews

Натисніть «Подобається», щоб читати
Regionews.ua в Facebook