UA | RU
19 березня 2020, 17:25 58

79 депутатів здали експрес-тест на коронавірус

Перевірку на наявність коронавірусної інфекції пройшли 79 народних депутатів, які контактували із нардепом Сергієм Шаховим
Перевірку на наявність коронавірусної інфекції пройшли 79 народних депутатів, які контактували із нардепом Сергієм Шаховим
Фото: flickr

Про це він 19 березня розповів у Facebook, передає RegioNews.

Депутат зазначив, що 7-10 березня після поїздки в Європу він перебував вдома, також відвідував ефір програми "Доброго ранку, Україно!", а після того заїхав "буквально на хвилину" в комітет Верховної Ради.

Крім того, Шахов відвідував нараду в парламенті за участю голів фракцій.

Він повідомив, що на сьогоднішній день всі 79 осіб, з якими він контактував, пройшли тест, а також підтвердив, що на коронавірус захворіла його дружина.

"Дійсно, захворіла моя дружина, є підтвердження тестів. Чекаю офіційний папір про те, що захворіла дружина", - сказав він.

Читайте також: Коронавірус в Україні: хроніка (оновлюється)

Нагадаємо, 18 березня у народного депутата України із групи "Довіра" Сергія Шахова після проведених тестів підтвердилася наявність в організмі коронавірусу COVID-19. Пізніше стало відомо, що і його дружина захворіла коронавірусом.

Народний депутат Сергій Шахов заявив, що заразився коронавірусом на території України, а не за кордоном, звідки він напередодні приїхав.

Станом на 18 березня в Україні лабораторно підтверджено 16 випадків захворювання COVID-19.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews