UA | RU
03 листопада 2024, 13:43

Скандальний ексначальник Одеського ТЦК Борисов намагався оформити собі інвалідність, — ЗМІ

фото: Одеський обласний ТЦК та СП/ Facebook

Колишній начальник Одеського обласного ТЦК Євген Борисов, якого підозрюють у легалізації майна злочинним шляхом, під час перебування у СІЗО намагався оформити собі групу інвалідності

Про це повідомляє "Главком" з посиланням на дані судового реєстру, передає RegioNews.

Як відомо, Борисов перебував у СІЗО уже більше року. При цьому, як свідчать матеріали суду, сторона захисту протягом останніх дев’яти місяців добивалася направлення Борисова на медико-соціальну експертну комісію для оформлення інвалідності.

Також відомо, що Борисов наразі звільнений із Збройних сил за станом здоров’я зі зняттям з військового обліку.

Сторона захисту також вимагала зміни запобіжного заходу підозрюваному, оскільки, той нібито потребу постійного нагляду лікарів. Суд відхилив ще прохання, однак зменшив розмір застави до 39,3 млн грн (до того було майже 70 млн).

Нагадаємо, у 2023 році правоохоронці викрили механізм легалізації членами сім’ї та близькими особами ексвоєнкома Євгена Борисова коштів на загальну суму понад 8,2 млн євро. За версією слідства, ці гроші одержано злочинним шляхом.

Також у 2023 році журналісти-розслідувачі виявили в Іспанії маєток та офіс, які належать матері й дружині Борисова.

Щодо Борисова уже скеровано до суду два обвинувальні акти за статтями про незаконне збагачення, ухилення від військової служби, самовільне залишення військової частини та підробку документів.

Додамо, що Євген Борисов був затриманий при спробі втекти з України.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
12 травня 2026
Мендель і Карлсон: чому Зеленський сам винен у цьому інтерв'ю
Шостий президент сам, фактично за руку, привів у владу людей, які тепер воюють проти нього
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
Смертельна ДТП на Житомирщині: авто перекинулось у ставок
13 травня 2026, 22:40
Костюм за 250 тисяч: Єрмак прийшов до суду у "лакшері" образі
13 травня 2026, 22:10
Підозра на норовірус: у Франції заблокували круїзне судно Ambition з сотнями пасажирів
13 травня 2026, 22:07
Переламані ребра та пробиті легені: на Хмельниччині судитимуть чоловіка за звіряче вбивство
13 травня 2026, 21:55
Командир наказав відсікти голови: окупанти вчинили наругу над тілами загиблих військових ЗСУ
13 травня 2026, 21:45
Розстріляв побратимів під час служби: на Миколаївщині взяли під варту військового за подвійне вбивство
13 травня 2026, 21:30
На Закарпатті під час атаки сім'ї з дітьми не пускали до укриття
13 травня 2026, 21:25
На Херсонщині засудили пособника окупантів, який інтегрував український ліцей у систему освіти РФ
13 травня 2026, 21:17
На Харківщині ідентифікували росгвардійця, який катував місцевого суддю
13 травня 2026, 20:53
Військовий з Кіровоградщини проведе 15 років за ґратами за роботу на ворожу розвідку
13 травня 2026, 20:17