UA | RU
30 червня 2020, 09:11

На Одещині напали на керівництво парку "Тузловські лимани"

Учасники конфлікту отримали тілесні ушкодження
Учасники конфлікту отримали тілесні ушкодження
Фото: BALINSKYY VLADISLAV

На голову національного природного парку "Тузловські лимани" Ірину Вихристюк та її заступника Івана Русєва напали під час інспекції парку.

Як передає RegioNews, про це повідомив сам постраждалий в Facebook.

За словами заступника керівника парку, у нападі та побитті вони звинувачують родину місцевих бізнесменів, які нібито намагаються захопити заповідний ліс.

Як зазначає Русєв, сім'я бізнесменів Саченків за підтримки "охоронного агентства" вчинили напад на нього, Вихристюк і начальника охорони парку Віталія Дімова, коли вони обстежили територію парку.

Зокрема, заступник керівника парку розповів, що Саченко Світлана увірвалася в машину, почала бити Вихристюк палицею і виривати волосся.

Він написав: "Ми отримали травми, умовно можна сказати толерантні, дали свідчення поліції, їдемо на судмедекспертизу".

За інформацією місцевого активіста Віталія Устименка, Русєву розбили перенісся та ймовірно зламали ребро. Активіст опублікував фото Русєва після інциденту.

Як відзначають в місцевих ЗМІ, конфлікт між керівництвом парку і сім'єю Саченка триває вже давно.

Раніше повідомлялося, що Служба безпеки України викрила в Одесі на хабарі прокурора Військової прокуратури Південного регіону України.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00