UA | RU
26 травня 2020, 10:43 18

В Одесі після обвалу будинків перевірять житло на наявність тріщин

Раніше в місті вже відбулися обвали двох будівель
Раніше в місті вже відбулися обвали двох будівель
Фото: з відкритих джерел

У центрі Одеси проведуть інвентаризацію старих житлових будинків, поруч з якими ведуться будівельні роботи. Це рішення пов'язане з обвали двох будинків у місті. Служби проводять моніторинг житлових будинків старого фонду, в безпосередній близькості від яких вже побудовані, будуються або в перспективі можуть бути зведені новобудови.

Про це повідомляє Одеська міська рада, передає RegioNews.

Житлово-комунальні сервіси почали моніторинг житлових будинків старого фонду в центрі Одеси, вони проводять візуальний огляд, вишукуючи можливі тріщини в несучих конструкціях. Там, де їх знаходять, встановлюються "маяки", які показують наявність або відсутність проблем на об'єкті.

Обвали житлових будинків по вулицях Торгової і Середньофонтанській показали, що в обох випадках по сусідству були проведені або активно проводяться роботи по забудові.

Нагадаємо, 21 травня обрушилися фасад і дах двоповерхового житлового будинку на вулиці Середньофонтанській. 18 травня в Одесі стався обвал будинку по вулиці Торгова, 20. Рятувальники встановили, що в результаті обвалу було пошкоджено 8 квартир, в яких проживало 30 осіб. Постраждалих немає.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews