UA | RU
04 липня 2025, 23:45

"Працевлаштування" для втечі: на Львівщині викрили схему для ухилянтів

Фото: Нацполіція

На Львівщині викрили організаторів схеми для ухилянтів. З кожного клієнта брали від 18 тисяч доларів

Про це повідомляє поліція Львівської області, передає RegioNews.

На Львівщині постануть перед судом зловмисники, які організували схему незаконного переправлення військовозобов’язаних через державний кордон.

Клієнти платили від 18 до 21 500 доларів за те, щоб перетнути кордон в межах пунктів пропусків на території Закарпатської та Львівської областей та потрапити до країн Євросоюзу.

Організаторами схеми виявились жителі Львівщини: 31-річний чоловік, його 17-річний брат та 57-річна жінка. "Клієнтів" вони шукали в соціальних мережах. Згодом вони працевлаштовували їх у компанію, яка займалась міжнародними вантажними перевезеннями та вносили їх дані до відповідної інформаційної системи.

Згодом військовозобов'язані повинні були виїхати з України через міжнародні пункти пропуски на території Львівської та Закарпатської областей. Організатори схеми забезпечували їх транспортними засобами, здійснювали супровід, а також надавали поради та інструкції.

Зловмисника оголосили про підозри. Їм загрожує позбавлення волі на строк від семи до дев’яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років з конфіскацією майна.

Нагадаємо, раніше на Волині депутат був одним з учасників схем. Він забезпечував військовозобов'язаних громадян підробленими документами. У "фейкових" документах чоловіки були записані як волонтери. Таким чином понад 100 громадян з початку 2022 року виїхали за кордон.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Відомий український актор розповів, скільки йому потрібно грошей для життя в Києві
05 грудня 2025, 01:50
"Колись для мене було 50/50 шоком": акторка Ірина Сопонару зізналась про різницю менталітетів з чоловіком-британцем
05 грудня 2025, 00:50
Вартість борщового набору: якими будуть ціни в Україні до кінця року
04 грудня 2025, 23:50
Усик очолив щорічний рейтинг користувачів Google в Україні
04 грудня 2025, 23:09
В Україні розробили "убивцю" ворожих дронів
04 грудня 2025, 22:46
Ізраїль може депортувати тисячі українських біженців
04 грудня 2025, 22:32
Зеленський розповів, коли призначить нового голову Офісу президента
04 грудня 2025, 22:14
Уся міфологія нинішньої війни базується на уявленнях
04 грудня 2025, 21:52
Тисячі тікають з фронту: в окупантів проблеми із Запорізького фронту
04 грудня 2025, 21:10
Не врахували допомогу й завищили собівартість: прокуратура Вінниці повернула до бюджету 4,1 млн грн
04 грудня 2025, 21:00