UA | RU
19 травня 2020, 10:56

Контррозвідка ідентифікувала снайперів, які вбили українського військового під Новотошківським

Під час ворожої атаки загинув український військовослужбовець, ще один – поранений
Під час ворожої атаки загинув український військовослужбовець, ще один – поранений
Фото: facebook.com/93OMBR

Контррозвідка СБУ ідентифікувала ворожих снайперів, причетних до загибелі українського військового у районі селища Новотошківське на Луганщині

Служба безпеки України встановила учасників снайперської групи терористів, які 27 лютого цього року обстріляли позиції підрозділів ООС у районі Новотошківського.

Про це повідомляє Regionews з посиланням на сайт СБУ.

СБУ отримала установчі дані групи бойовиків так званої "4 ОМБр 2 АК ЛНР", серед них – представника російських спецслужб. Також встановлено види озброєнь, зокрема, великокаліберних кулеметів і снайперських гвинтівок, які терористи застосували проти українських військових.

У межах розпочатого кримінального провадження за ч. 3 ст. 258 (терористичний акт, що призвів до загиблі людини) тривають слідчі дії.

Перевіряється причетність ворожих снайперів до інших обстрілів позицій підрозділів операції Об’єднаних сил у Попаснянському районі Луганської області.

Читайте також: ООС: втрат серед захисників немає, нових випадків COVID-19 не зафіксовано

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
17 червня 2026
Катування та сексуальне насильство. Чому питання реформи ТЦК більше не можна відкладати
Одеська область стала однією із найскандальніших у процесі мобілізації, в червні тут виявили в одному із ТЦК уже відверто бандитські методи впливу на людей