UA | RU
30 квітня 2021, 10:59

У лісах Херсонської області заборонили пікніки на травневі свята

Місцева влада вважає, що масові святкування в зелених зонах загрожують черговим спалахом коронавірусу
Місцева влада вважає, що масові святкування в зелених зонах загрожують черговим спалахом коронавірусу
Фото: із відкритих джерел

Херсонська регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (ТЕБ та НС) заборонила проведення пікніків на травневі свята у лісах області.

Про це повідомляє видання Херсон Online, передає RegioNews.

Згідно із рішенням місцевої влади, за дотриманням цієї заборони будуть слідкувати спеціальні рейдові групи, до яких будуть входити працівники Нацполіції та лісгоспів.

У випадку виявлення порушень вони будуть складати на громадян адміністративні протоколи.

Вже відсьогодні covid-патрулі не рідше п'яти разів на день будуть навідуватися і на ТРЦ "Фабрика" в Херсоні. Відвідувачів, які не дотримуються масочного режиму і соціальної дистанції, також штрафуватимуть" - повідомив заступник голови регіональної комісії з ТЕБ і НС Вадим Чабан.

Він також розповів, що згідно із даними моніторингу нових випадків COVID-19, упродовж одного дня із 120 осіб з позитивним результатом ПЛР-тесту 45 - громадяни, які повернулися з відпочинку в Єгипті та Туреччині.

Тому комісія звертається до голів територіальних громад, щоб ті рекомендували землякам поки що відкласти подібні виїзди через високий ризик зараження", - зазначив чиновник.

Нагадаємо, у Житомирській області на травневі свята посилять карантин, там обмежено пересування та перебування громадян у громадських місцях.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
04 грудня 2025
Держбюджет-2026: для кого він і яку коаліцію створив у Раді
Український кошторис на 2026 рік не нагадує бюджет воюючої країни. Звідки взяти гроші на всі забаганки влади, досі невідомо
01 грудня 2025
Без Єрмака: що буде із Зеленським та Україною після відставки року
Президент опинився на роздоріжжі, а опозиція – як формальна, так і фактична – має шанс успішно продовжити тиск на Банкову
21 листопада 2025
Новий мирний план Трампа: чому він не потрібен ні Україні, ні навіть Росії
Американська сторона створила план, який є нежиттєздатним із самого початку, бо не влаштовує обидві сторони конфлікту
11 листопада 2025
Міндічгейт: як він позначиться на війні та чи стане початком кінця для Зеленського
Україну Міндічгейт не знищить, західну допомогу, скоріш за все, не зупинить, а от для Володимира Зеленського цілком може стати червоним світлом
Активістка Богуславець навмисно занизила у декларації вартість двох придбаних квартир у Києві, щоб приховати понад 2 млн грн
05 грудня 2025, 15:14
Близько 90% Чернігівщини без світла через аварію
05 грудня 2025, 14:55
"Заробляли" на дитячій порнографії: повідомлено про підозру адміністраторам підпільної мережі
05 грудня 2025, 14:53
Зеленський ніяк не визначиться із кандидатурою на заміну Єрмаку
05 грудня 2025, 14:42
Правоохоронці повідомили про підозру депутату Харківської міської ради, який перейшов на бік ворога
05 грудня 2025, 14:29
На Полтавщині легковик вилетів у кювет внаслідок ДТП: постраждала жінка
05 грудня 2025, 14:17
У чому різниця між Миколаєм Чудотворцем і Санта Клаусом
05 грудня 2025, 13:59
На Полтавщині чоловік підірвав боєприпас біля авто: постраждали дві жінки
05 грудня 2025, 13:45
Росіяни просунулися поблизу трьох населених пунктів у Донецькій області – DeepState
05 грудня 2025, 13:38
Люди не бачать сенсу гинути в малорезультативній війні
05 грудня 2025, 13:25