UA | RU
11 березня 2020, 12:29 15

Обшуки в Криму: прокуратура розпочала кримінальне провадження

Прокуратура і Нацполіція АР Крим та Севастополя почали кримінальне провадження через обшуки російських силовиків у Бахчисараї та Бахчисарайському районі
Фото: прокуратура АРК
Прокуратура і Нацполіція АР Крим та Севастополя почали кримінальне провадження через обшуки російських силовиків у Бахчисараї та Бахчисарайському районі

Про це RegioNews повідомили в прес-службі Прокуратури АРК.

Кримінальне провадження розпочато за фактом порушення недоторканості житла під час проведення незаконних обшуків у домоволодіннях громадян України у м. Бахчисарай на тимчасово окупованій території півострова Крим за ч. 2 ст. 162 КК України (порушення недоторканності житла).

"Незаконні обшуки на тимчасово окупованій території мають широкомасштабний та систематичний характер і не мають нічого спільного з правоохоронною діяльністю, оскільки, спрямовані виключно на залякування населення та переслідування осіб” – наголосив Ігор Поночовний, прокурор АР Крим.

Нагадаємо, що зранку 11 березня в Бахчисараї та Бахчисарайському районі "окупаційні правоохоронці" проводять незаконні обшуки в 7 домоволодіннях кримських татар.

В рамках обшуків російські силовики прийшли в будинок журналіста телеканалу ATR Сейтумера Сейтумерова. За словами журналіста, в його будинку на момент обшуку була лише його 76-річна мати, якій довелося викликати швидку допомогу. Журналіст повідомив, що силовики шукали зброю і літературу.

Причини обшуку поки невідомі. Офіційні коментарі російських силових відомств відсутні.


Труш Володимир
Голова Тернопільської обласної державної адміністрації
Габінет Дмитро
Голова Хмельницької обласної державної адміністрації
Коваль Віталій
Голова Рівненської обласної державної адміністрації
Всі досьє »