Окупанти нагрянули з обшуками до кримських татар в Бахчисараї
![](https://regionews.ua/static/img/8/9/89642167_1078183802549075_6873159060535902208_o_605x320.jpg)
Про це передає RegioNews, посилаючись на повідомлення громадської організації "Кримська Солідарність" у Facebook.
Зокрема, обшуки проходять у татар за такою адресою:
- Сейдамет Мустафаєв – стрімер "Кримської солідарності" (Бахчисарай, 7 мікройрайон, вул. Яшлик', 17);
- Шукрі Сейтумеров (Бахчисарай, вул. Басенко);
- Сейтумер Сейтумеров (Бахчисарай, вул. Басенко);
- Рустем Сейтмеметов (Бахчисарай, вул. Роза Люксембург, 37);
- Амет Сулейманов – активіст "Кримської солідарності" (провулок Історичний, 3. Бахчисарай, старе місто);
- Айдер Сулейманов – Бахчисарайський район, с. Холмовка, вул. Миру 1а);
- Сейтумер Сейтумеров – колишній активіст "Кримської солідарності" Бахчисарай, вул. Річкова, 77).
Як повідомляється, в будинку Сейдамета Мустафаєва обшук завершився. Його не було вдома, замість нього забрали його літнього батька Енвера Мустафаєва. Також після обшуку забрали Рустема Сейтмеметова і Сейтумера Сейтумерова.
Причини обшуку поки невідомі.
Нагадаємо, Росія анексувала Крим після силової блокади українських військових частин і незаконного референдуму 16 березня 2014 року. Приєднання півострова до РФ не визнається Україною і більшістю країн світу.
Після анексії Криму, за даними правозахисників міжнародної організації Human Rights Watch, ситуація з правами людини на півострові погіршилася. Під різними приводами, включаючи боротьбу з екстремізмом, влада переслідує людей, які наважуються відкрито критикувати дії Росії на півострові, особливо кримських татар.
За даними заступника постійного представника президента в Криму Таміли Ташева, після анексії Росією в 2014 році півострів покинули понад 25 тис. кримських татар.
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/_/s/_shmigal_2_1200x675_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/2/1200_0_1665032055_3890_290x180.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___6299_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/i/m/imgonline_com_ua_frame_blurred_npio8xr5nscncr48_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/1/_/1___5491_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/v/_/v_kieve_demontirujut_kanatnuju_dorogu_cherez_dnepr_rect_ba22cee6e14c5959463def3d6437305f_605x320.jpg)
![](https://regionews.ua/static/img/d/s/dscf0523_42eb1ff5b2c02c31d50e7d53952a699e_1200x675_605x320.jpg)