UA | RU
22 вересня 2020, 14:15 436

Діджиталізація у Борщагівській ОТГ від Гаха: Жителі громади можуть залишити скарги у спеціальній онлайн-карті

Також мешканці можуть подати власні пропозиції щодо розвитку території
Також мешканці можуть подати власні пропозиції щодо розвитку території
Фото: з відкритих джерел

Кандидат на посаду голови Борщагівської ОТГ від партії "Слуга народу" Роман Гах започаткував цифровий проект "Карта змін", за допомогою якої будь-хто з жителів громади може вписати проблему в онлайн-карту ОТГ і її візьмуть на контроль.

Про це йдеться у статті інформаційного порталу "Моя Київщина", передає RegioNews.

Як зазначається у публікації, суть проекту наступна: кожен мешканець Петропавлівської і Софіївської Борщагівок та села Чайки, що тепер становлять єдину громаду, може в режимі онлайн поскаржитися на нагальні проблеми або зробити власні пропозиції щодо розвитку території.

"Вже перші дні роботи проекту довели його ефективність в оперативному відслідковуванні та вирішенні тих питань, які найбільше турбують борщагівців. Відтак цей досвід інтерактивної комунікації з громадою варто наслідувати багатьом ОТГ, адже це дозволяє побачити місцеву проблематику комплексно і, що називається, з перших вуст. Плюс така форма електронної "книги скарг і пропозицій" надає місцевій владі додаткове розуміння, як краще підійти до розв’язання тих чи інших застарілих комунальних негараздів, причому системно і швидко", - йдеться у статті.

До своєї скарги на "Карті змін" жителі громади можуть додавати відповідні відео і фото з конкретними адресами, а також короткий опис невирішеного питання в розрізі як виборчих округів та населених пунктів, так і безпосередньо вулиць.

Перші звернення громадян, які надійшли в проект "Карта змін Борщагівської ОТГ", показали найголовнішу проблему громади – це відсутність у населених пунктах необхідної кількості державних шкіл та дитсадків. Значна кількість скарг і пропозицій, котрі надійшли на "Карту змін", стосуються також нестачі в ОТГ своєї лікарні, бо у Петропавлівській та Софіївській Борщагівках є лише медичні амбулаторії загальної практики. Також люди скаржаться на перебої із постачанням води та електрики, погане освітлення та стан дорожнього покриття вулиць.

"Моя команда тепер відстежує всі наявні проблеми громади в режимі реального часу. І це дозволяє не лише їх оперативно відслідковувати, а й не менш оперативно та більш системно приступати до їхнього розв’язання", - прокоментував ефективність проєкту Роман Гах, додавши, що проблеми позначені на "Карті змін" потрібно моніторити та тримати на контролі постійно.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що Роман Гах – депутат Софіївсько-Борщагівської сільської ради балотуватиметься на посаду голови Борщагівської ОТГ від партії "Слуга народу".

Читайте також: Роман Гах. Досьє.

Читайте більше новин на нашому телеграм-каналі
Підписуйтесь на RegioNews