UA | RU
16 липня 2025, 15:17

У Києві керівницю театру оперети звинувачують у переплаті 500 тис грн за сценічне обладнання

фото: ілюстративне

Посадовицю столичного театру обвинувачують у зловживанні, що спричинило фінансові збитки для державної установи

Про це повідомляє пресслужба Київської міської прокуратури, передає Regionews.

Печерська окружна прокуратура міста Києва направила до суду обвинувальний акт щодо заступниці генерального директора Київського національного академічного театру оперети. Посадовиці закидають службову недбалість під час закупівлі сценічного обладнання.

Слідство встановило, що вона погодила придбання генераторів диму та туману за цінами, які значно перевищували ринкові. Відповідно до висновків експертизи, унаслідок цієї закупівлі державна установа зазнала збитків на понад 500 тисяч гривень.

Дії обвинуваченої кваліфіковано за частиною 2 статті 367 Кримінального кодексу України - йдеться про службову недбалість, яка призвела до тяжких наслідків. Крім того, прокуратура в інтересах держави подала цивільний позов на суму завданих збитків.

Досудове розслідування у справі проводили слідчі Печерського управління поліції за оперативного супроводу співробітників Департаменту стратегічних розслідувань Нацполіції. Справу найближчим часом розгляне суд.

Раніше повідомлялося, скасовано тендер на 160 млн грн: у Києві хотіли "відремонтувати" крематорій за завищеною ціною.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
08 травня 2026
Мігранти в Івано-Франківську. Хто зароблятиме рейтинги на новому страху українців
Українські праворадикальні політики отримали свій шанс завдяки війні
01 травня 2026
Шкільна битва в Тернополі. Чому ця кров – не остання
Правоохоронці звертають увагу на наслідок, а не на причину, а у школі, схоже, як завжди, нічого не помічали
28 квітня 2026
Боротьба за роботу в умовах обстрілів: що відбувається із зайнятістю в прифронтових регіонах
Людям, які живуть поблизу зони бойових дій, крім частих обстрілів доводиться стикатися зі свавіллям в питаннях зайнятості з боку управлінців та чиновників
23 квітня 2026
Замість мобілізації – ОПГ. Що силовики виявили у діяльності ТЦК в Одесі й Харкові
СБУ та ДБР виявили факти вимагання грошей та катування громадян під прикриттям мобілізації, а один із ТЦК перетворили на катівню
Бійка закінчилася стріляниною: на Львівщині чоловік розрядив рушницю в іномарку сусіда
10 травня 2026, 15:15
Обстріли Харківщини: восьмеро поранених, серед яких двоє дітей
10 травня 2026, 14:49
Масований обстріл Запоріжжя: майже 800 ударів за добу, є загиблий та поранені
10 травня 2026, 14:12
На Черкащині суд залишив чинним вирок священнику УПЦ
10 травня 2026, 13:47
Росіяни атакували Дніпропетровщину: загинула жінка, серед поранених — трирічна дитина
10 травня 2026, 13:16
Росія розширила "Алабугу" на 340 га: супутникові знімки підтверджують масштабне будівництво цехів для "шахедів"
10 травня 2026, 12:53
Вогонь охопив 1200 гектарів: у Зоні відчуження на Київщині вирує масштабна лісова пожежа
10 травня 2026, 12:14
На Дніпропетровщині росіяни дроном атакували пожежну машину, є поранений
10 травня 2026, 11:57
У Харкові викрили дует "закладчиків": вилучено понад 300 згортків із психотропами
10 травня 2026, 11:37
Російський дрон атакував цивільне авто на Сумщині: є поранений
10 травня 2026, 11:14