UA | RU
21 березня 2024, 22:19

Проблеми з метро у Києві: спецкомісія Ради з оцінки роботи столичної влади провела засідання

фото: facebook.com/BezginVitalik

Нардеп Віталій Безгін, який очолює Тимчасову спецікомісію (ТСК) щодо розслідування функціонування київської влади, підбив підсумки роботи спецкомісії стосовно київського метрополітену

Про це Безгін написав у Facebook, передає RegioNews.

За словами нардепа, комісія на своєму засіданні сьогодні, 21 березня, протягом двох годин з'ясовувала причини закриття станцій метро та проблематику руйнації в тунелі київського метрополітену. Головне питання, на яке шукала відповідь ТСК: що потрібно для того, аби виправити поточний стан речей.

"Одразу скажу, що роботи попереду багато, адже ситуація навряд стала більш ясною. Головне, щоб це не переросло у спроби перекидання відповідальності, бо ми їх не допустимо. Встановити причини, оцінити як на розвиток ситуації впливав рівень управління в місті та як змінити систему, щоб унеможливити подібне в майбутньому – це спільне завдання", – наголосив нардеп.

Безгін, зокрема, звернув увагу на заяву посадовців КМДА про те, що метро Києва за рік перевозить 12 мільйонів пільговиків. Він наголосив, що це обов'язково буде досліджено, задля розуміння, яким чином ведеться облік і як відбуваються компенсації.

"Мер озвучив, що для ремонтних робіт вистачить запланованих 400 млн, а станції метро відкриють до кінця літа. Спостерігаємо і тримаємо на контролі", – підкреслив нардеп.

Він додав, що робота спецкомісії дозволить киянам, столичній владі та парламенту розібратися в усіх проблемах управління містом, і допоможе відшукати потрібні рішення для покращення життя мешканців столиці.

Нагадаємо, Верховна Рада 22 лютого створила тимчасову спеціальну комісію щодо розслідування функціонування місцевої влади Києва. Міський голова Києва Віталій Кличко різко відповів, заявивши про "кошмарення" столичної влади.

Міський голова Києва Віталій Кличко разом з в.о. начальника Київського метрополітену Віктором Вигівським 20 березня перевірив, як просуваються ремонт тунелю між станціями метро "Деміївська" і "Либідська". Очікується, що роботи будуть завершені до кінця літа.

11 квітня 2024
Заборона їздити на авто, скасування дембеля, обов’язкова ВЛК: що прописано в ухваленому законі про мобілізацію
Які зміни очікують на військовозобов’язаних, коли закон про посилення мобілізації набуде чинності
05 квітня 2024
Є-кабінет військовозобов'язаного, армія з 25 років і зміни для обмежено-придатних: що потрібно знати про нові правила мобілізації
Поки Верховна Рада готується розглядати в другому читанні законопроєкт про посилення мобілізації, днями президент підписав кілька вже проголосованих законів, які також вносять зміни до мобілізаційного...
28 березня 2024
Гроші чи армія: скільки потрібно буде заплатити, щоб мати "економічну бронь" від мобілізації
"Бронь" за податки. Бізнес підтримує, військові експерти вбачають серйозні ризики
18 березня 2024
Парламент увійшов у зону турбулентності. Чи загрожує Верховній Раді політична криза?
Верховна Рада, схоже, опинилася на порозі парламентської кризи. За останні три тижні нардепи змогли ухвалити лише одне рішення в той час, коли в повітрі зависнули важливі для Офісу президента питання,...