UA | RU
28 жовтня 2021, 11:12

У Києві викрили ділків, які намагались продати за $1 млн чужі земельні ділянки

Фото: СБУ

Правоохоронці затримали групу шахраїв, які займалися незаконним відчуженням земельних ділянок та іншими оборудками із землею

Як передає RegioNews, про це розповіли у Службі безпеки України.

Зазначається, що завдяки використанню фейкових договорів та актів про право власності, їм вдалося заволодіти кількома гектарами територіальної громади Києва. Ці земельні ділянки вони намагалися продати за $1 млн.

Так, у квітні 2021 року вони подали до одного із районних судів Миколаївської області фальшиві документи на чотири земельні ділянки у столиці, для їх передачі у власність підконтрольній комерційній структурі.

У службі додали, що після отримання позитивного судового рішення та внесення даних до Держреєстру прав на нерухоме майно ділки підшукували клієнтів для продажу незаконно отриманих земельних площ та були затримані при спробі реалізації угоди безпосередньо під час передачі грошей.

Підозрюваним загрожує до 12 років позбавлення волі.

Нагадаємо, одній з 16 підозрюваних у справі про незаконне заволодіння землею територіальної громади Одеси обрано запобіжний захід у вигляді застави в розмірі 26 млн 169 тисяч гривень.

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
01 липня 2026
Корупційний марафон. Що відомо про нові справи НАБУ проти нардепів від "Слуги народу"
Верховна Рада IX скликання увійде в історію великою кількістю корупційних скандалів та кримінальних справ
26 червня 2026
Замінована країна. Чи можна повернути життя на "мертві землі"
Україна є найбільш замінованою країною світу: до 20% всієї величезної території забруднено вибухонебезпечними предметами. Про те, як люди виживають за таких умов, і які заходи варто було би вжити для ...
25 червня 2026
Чи перетвориться Україна на "Скелю"? Що відбувається у "полку Сирського"
Звірства у 425 ОШП рано чи пізно вдарять і по президенту Зеленському
18 червня 2026
На межі вибуху. Чому українці дедалі частіше йдуть на відкритий спротив
Не завжди дії місцевих і центральних органів влади знаходять підтримку з боку населення. У підсумку люди змушені об'єднувати зусилля для відстоювання суспільних інтересів в правовому полі та не тільки
Здешевлення чекати не варто: що буде з цінами на продукти в Україні у липні
04 липня 2026, 00:35
Удар по багатоповерхівці в Сумах: серед загиблих дитина
03 липня 2026, 23:45
Українська акторка Анна Саліванчук підтвердила роман вперше після розлучення з депутатом
03 липня 2026, 23:30
Удар по Слов'янському НПЗ в РФ: показали кадри зі спутника
03 липня 2026, 23:15
Масований удар по Запоріжжю: зростає кількість жертв, серед поранених — діти
03 липня 2026, 22:58
Ворог нищить врожай: на Запоріжжі та Херсонщині палають гектари пшеничних полів
03 липня 2026, 22:44
Ціни на пальне обвалюються: які цінники на українських АЗС
03 липня 2026, 22:30
Удар по АЗС на Полтавщині: серед поранених — волонтерка зі Швеції
03 липня 2026, 22:18
На Волині жінка продала свого сина за 25 тисяч
03 липня 2026, 22:05
Кривавий день на Дніпропетровщині: понад 50 атак, троє загиблих та 12 поранених, серед яких діти
03 липня 2026, 21:43