UA | RU
17 червня 2021, 14:59

У "Київавтодорі" проводять обшуки у справі про несплату податків

Фото з відкритих джерел

У четвер, 17 червня, Київська міська прокуратура спільно з ГУ ДФС у м. Києві проводить обшуки у службових приміщеннях "Київавтодору"

Як повідомили у Київській міській прокуратурі, обшуки проводяться в межах кримінального провадження, розпочатого через умисну несплату податків під час проведення робіт з реконструкції та ремонту доріг на суму понад 30 млн гривень, пише RegioNews.

Повідомляється, що підрядна організація, яка проводила в 2019-2020 роках роботи з будівництва та реконструкції мостів і шляхопроводів у м.Києві, зокрема шляхопроводу на перетині проспектів Комарова і Леся Курбаса над залізницею Київ-Волинський-Святошино на суму 413 млн грн, вказувала в документації субпідрядників з ознаками фіктивності.

"Зазначена підрядна організація, діючи в змові з посадовими особами КК "Київавтодор", зазначала у фінансовій документації реквізити підприємств з ознаками фіктивності, залучених нібито для виконання субпідрядних робіт, що дозволило піти від сплати податків в особливо великих розмірах і завищити реальну вартість ремонтних робіт", - вказується в повідомленні.

17 червня на підставі постанови суду за адресою офісних приміщень "Київавтодору" розпочато обшуки з метою пошуку первинних фінансових документів та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінальних злочинів.

Нагадаємо, 27 травня працівники Державної фіскальної служби та Київська міська прокуратура провели обшуки на КП "Дирекція будівництва шляхово-транспортних споруд м. Києва" за фактом ухилення від сплати податків під час будівництва Подільського мосту

Читайте також: Обшуки в комунальних підприємствах Києва. Що буде далі?

gnews gnews Підписуйся, щоб дізнаватись новини першим Підписатись
25 лютого 2026
Нова тактика Кремля. Росія розширює кілзону і знищує аграрний Південь
Через авіаудари та дронову кілзону великі аграрні площі в 2026 році перестануть приносити прибуток
23 лютого 2026
Нове життя українського села: як його бачать люди, які пережили жахи війни
Нещодавно президент Володимир Зеленський підняв питання про необхідність розвитку українських сіл: будівництво інфраструктури, інвестиції. На відміну від влади, жителі регіонів говорять про реальну си...
18 лютого 2026
Франківськ як маркер. Чому євроінтеграція буксує на рівні мерій
Екологічна ситуація у Івано-Франківську погіршується, а місцева влада знову говорить про будівництво храмів
16 лютого 2026
Між Трампом і Києвом: яким буде стратегічний вибір Європи
У Мюнхені обговорили місце України в новій архітектурі європейської безпеки